Noc Nieziemskich Rabatów w Bouygues Immobilier Polska

1143
noc nieziemskich rabatów

noc nieziemskich rabatów

Taka noc zdarza się niezwykle rzadko – już 22 lutego siedziba Bouygues Immobilier Polska stanie się najbardziej gorącym miejscem w Warszawie. W piątkowy wieczór, podczas wyjątkowej akcji organizowanej przez dewelopera, klienci będą mogli skorzystać z limitowanej oferty mieszkań dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Już 22 lutego klienci będą mogli skorzystać z limitowanej oferty lokali, dostępnych w niezwykle atrakcyjnych cenach. W piątkowy wieczór między godziną 20 a 24, w siedzibie Bouygues Immobilier Polska odbędzie się unikatowa akcja – Noc Nieziemskich Rabatów, która swoją ofertą zaskoczy każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Podczas imprezy zorganizowanej w unikatowym francuskim klimacie, wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć lokale z limitowanego portfolio firmy.
Do specjalnej oferty włączone lokale zostały zróżnicowane pod względem lokalizacji oraz powierzchni. Mieszkania oferowane będą wraz z wykończeniem wliczonym w cenę. Na klientów czekać będą doradcy, którzy udzielą wskazówek w zakresie standardów wykończenia i praktycznego zagospodarowania przestrzeni wymarzonego lokum.

Wyjątkowa akcja odbędzie się w piątek 22 lutego w siedzibie Bouygues Immobilier Polska przy al. Armii Ludowej 14. Początek imprezy przewidziano na godz. 20.
W ten piątkowy wieczór nikogo nie może tam zabraknąć!

* * *

O Bouygues Immobilier Polska
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. została zarejestrowana w czerwcu 2001 r. w Warszawie. Od początku swojej działalności na rynku warszawskim do końca 2012 roku Spółka oddała do użytkowania ponad tysiąc sześćset mieszkań i domów (z czego 370 w samym 2012 r.). Firma należy w 100 proc. do Bouygues Immobilier we Francji. Pierwszą inwestycją oddaną do użytku przez Bouygues Immobilier Polska była Rezydencja Renoir na Ursynowie. Pozostałe inwestycje to: Ogrody Kabackie, Śródziemnomorska, Dobra 54, Villa Moderne, Villa Concorde, Villa L’Azur, Villa Parc, Lamartine oraz La Lumiere.
Obecnie spółka realizuje pięć projektów w stolicy: Villa Arte na Woli, La Tour Residence na Ochocie, Patio Avenir na Bemowie, La Cascade na Bielanach, AvanGarden w Wilanowie oraz osiedle Le Village w Józefosławiu. Na podstawie umowy zawartej pod koniec 2009 r. firma jest również odpowiedzialna za budowę nowej warszawskiej siedziby Orange Grupa TP. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

O Bouygues Immobilier
Bouygues Immobilier jest jednym z liderów branży budowlanej w Europie i największym deweloperem we Francji. Firma zatrudnia ok. 1350 pracowników, a jej obroty w 2011 roku wyniosły ponad 2,4 miliarda euro. W samej Francji w 2011 r. Spółka oddała do użytku ponad 14 tys. mieszkań. Firma posiada 13 oddziałów we Francji i 4 w Europie. Od prawie 60 lat Bouygues Immobilier realizuje projekty budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego, prowadząc działalność operacyjną w ponad 230 miastach.

O Grupie Bouygues
Bouygues to zdywersyfikowana grupa przemysłowa z rozwiniętą kulturą korporacyjną, mająca swoją główną siedzibę w Saint-Quentin w Yvelines (Francja). Jej działalność skupia się na dwóch sektorach: budownictwie – Bouygues Construction (budownictwo, prace publiczne oraz sieci elektryczne), Bouygues Immobilier (nieruchomości) i Colas (budownictwo drogowe), oraz branży telekomunikacyjnej i mediów – kanał telewizyjny TF1 oraz spółka Bouygues Telecom. Grupa jest częściowym udziałowcem firmy Alstom. Do największych osiągnięć Bouygues należy realizacja stadionu Stade de France w Paryżu, tunel pod kanałem La Manche oraz gmach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Grupa Bouygues prowadzi działalność w ponad 80 krajach, zatrudniając prawie 140 tys. pracowników. Jej obroty w 2011 r. wyniosły ponad 31 miliardów euro. Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu (Euronext: EN).