Hotel Arłamów pod koniec 2013 roku

1482
Hotel Arłamów

Hotel Arłamów

W czwartym kwartale 2013 roku nastąpi otwarcie nowego hotelu Arłamów w Arłamowie (woj. podkarpackie) wraz z zapleczem sportowym i SPA. Właśnie zakończono realizację części konferencyjnej oraz remont obiektu historycznego (tzw. Rezydencji).

 

Po ukończeniu całości kompleks Arłamów będzie dysponował 254 pokojami. 213 z nich znajdzie się w czterogwiazdkowym nowym hotelu, 41 w zmodernizowanej Rezydencji, która jest połączona podziemnym przejściem z nowym obiektem. Do kompleksu należy również ośrodek myśliwski Trójca z 23 pokojami. Oprócz miejsc noclegowych hotel oferuje restaurację dla gości indywidualnych oraz restaurację dla grup konferencyjnych, kawiarnię, klub nocny z kręgielnią.
W części konferencyjnej przygotowano cztery sale wielofunkcyjne o powierzchni 1,5 tys. mkw. oraz wewnętrzne patio (2,3 tys. mkw.) do organizacji koncertów, targów i wystaw.
Kompleks SPA & Wellness to 16 gabinetów odnowy biologicznej, baseny, sauny, jacuzzi, łaźnie. Natomiast bazę sportowo-rekreacyjną tworzy hala sportowa z kortami, boiska, strzelnica sportowa, stadnina koni, kompleks narciarki i plac zabaw dla dzieci.
– Inwestycja jest warta 300 mln zł – powiedział magazynowi „Eurobuild CEE” Wojciech Budzowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Hotel Arłamów, spółki która jest inwestorem tego projektu. Generalnym wykonawcą obiekt jest firma Resbex.