Czas na targi w Małopolsce

1140
TMD Krakow

TMD Krakow

9 i 10 marca w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Krakowa i okolic. W targach weźmie udział ponad 80 wystawców.

 

Czy ceny mieszkań będą dalej spadać? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy ci, który w ciągu najbliższych miesięcy planują mieszkaniowe zakupy. Aby trafnie odpowiedzieć na to pytanie, potrzebna byłaby czarodziejska kula. Według wielu ekspertów i analityków rynku spadki cen w 2013 r. nie będą już znaczne i nie będą dotyczyły wszystkich segmentów rynku. Jeśli więc ktoś planuje tej wiosny mieszkaniowe zakupy, poszukiwania może rozpocząć na Targach Mieszkań i Domów nowyadres.pl
– Wielu nabywców może wstrzymywać się z zakupem, czekając na wprowadzenie nowego rządowego programu dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla młodych”. Niestety już dziś wiemy, że program ten na pewno nie zacznie funkcjonować w 2013 r. Nie wiadomo, czy w ogóle wejdzie w życie, gdyż jego wprowadzenie w proponowanym kształcie mogłoby być zbyt dużym obciążeniem dla finansów publicznych. Kupno mieszkania wiosną tego roku jest dobrym pomysłem nie tylko z powodu akceptowalnego poziomu cen – jeszcze nigdy oferta rynkowa nie była tak bogata. Według szacunków firmy konsultingowej REAS w największych miastach Polski do kupienia są rekordowe 54 tysiące lokali. Jest w czym wybierać. Kupno mieszkania na naszych targach może być strzałem w dziesiątkę także dlatego, że wystawcy jak zawsze deklarują gotowość do negocjacji cenowych i oferują promocje obowiązujące tylko podczas imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.
9 i 10 marca w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Krakowa i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.
W imprezie weźmie udział ponad 80 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali unikatowe oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. Metropolis, Grupa Buma, Budopol, Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe „EDMUND LEŚ”, Sento i wielu innych.
Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych krakowskich deweloperów, w tym Salwator, Wawel Service, Atal, Inter Bud Developer, Super Krak i wielu innych. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.
Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości jak Home Broker, Tecnocasa, Metrohouse&Patrnerzy.
Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Credit Agricole, Open Finance, PKO Bank Polski) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.
Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji  Mieszkaniowych – Kraków i okolice, wiosna 2013″. Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym objaśnienie przepisów obowiązującej od ubiegłego roku tzw. nowej ustawy deweloperskiej.
Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Hakuna Matata przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.
Wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Miasto Kraków, Polski Związek Firm Deweloperskich.

tm krakow

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl
Targi Mieszkań i Domów
9-10 marca 2013 r.
Centrum Targowe Chemobudowa
ul. Klimeckiego 14
sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00