ATAL Nowe Żerniki – nowoczesne osiedle w kameralnej dzielnicy Wrocławia

1376
ATAL Nowe Żerniki 4

ATAL Nowe Żerniki 4

ATAL S.A. rozpoczyna sprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji usytuowanej we Wrocławiu, nieopodal ulicy Kosmonautów – ATAL Nowe Żerniki. Cztery spójne architektonicznie obiekty staną się częścią powstającego tam osiedla modelowego.

Będzie to zupełnie nowa dzielnica miasta, która zaoferuje nie tylko lokale mieszkaniowe i usługowe, ale również miejsca rekreacyjne, placówki oświaty, kultury i sztuki. W ofercie ATAL Nowe Żerniki znajduje się 109 lokali. Cena za m kw. wynosi 5.300 złotych brutto.
ATAL Nowe Żerniki będzie to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z czterech budynków. Obiekty będą posiadały od 3 do 6 pięter i pomieszczą 109 lokali o szerokiej gamie metraży od 28,96 do 94,12 mkw. i zróżnicowanych układach od 1 do 4 pokoi. W inwestycji zaplanowano również komórki lokatorskie oraz lokale usługowe. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach zaplanowano garaż na poziomie parteru, który pomieści 138 samochodów.
Inwestycja ATAL Nowe Żerniki charakteryzować się będzie przemyślanym układem zabudowy i estetyką wykończenia. Minimalistyczne budynki wyróżnią się nowoczesnością na tle okolicznych zabudowań. Jednocześnie dzięki spójnej stylistyce i stonowanej kolorystyce wpiszą się w elegancki krajobraz tej części Wrocławia. Podczas projektowania uwzględniono zróżnicowane potrzeby przyszłych mieszkańców. Dla najmłodszych lokatorach kompleksu powstanie plac zabaw, natomiast dorośli będą mogli odetchnąć z dala od miejskiego zgiełku wśród licznej zieleni.
Na terenie ATAL Nowe Żerniki powstanie także 8 lokali usługowych, które ułatwią codzienne sprawunki. Obiekty będą posiadać windy i zostaną w pełni dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.
ATAL Nowe Żerniki jest usytuowane nieopodal ulicy Kosmonautów, w zielonej części Wrocławia. Położenie osiedla łączy w sobie bliskość terenów rekreacyjnych ze znakomitą infrastrukturą i komunikacją miejską. W obrębie osiedla znajdą się: szkoła, przedszkole, żłobek, dom seniora, zespół boisk, place zabaw dla dzieci, liczne lokale usługowe, sklepy, miejsca do grillowania, osiedlowy bazarek, gabinet lekarza rodzinnego oraz dom kultury. Wszystkie wymienione udogodnienia będą ogólnodostępne dla mieszkańców. Dodatkowo, każda z części zabudowy będzie dysponowała prywatną przestrzenią do odpoczynku i zabawy.
Planowany termin oddania do użytkowania osiedla ATAL Nowe Żerniki to III kwartał 2017 r. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe Major Architekci.
W aktualnej ofercie dewelopera we Wrocławiu znajduje się także m.in. monumentalna inwestycja zlokalizowana tuż nad brzegiem Odry – ATAL Towers, w której do sprzedaży w zeszłym tygodniu trafiła druga wieża. W aktualnej ofercie ATAL we Wrocławiu jest ponad 650 lokali.