Wyjątkowe oferty i rabaty na Targach Mieszkań w Poznaniu

1055
logo tm wiosna 2013 poznan

logo tm wiosna 2013 poznan

Jeśli stoisz przed koniecznością zakupu nieruchomości – nie czekaj! Jest to najlepsza okazja, aby teraz podjąć decyzję o wyborze swojego lokum. Już 16-17 lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej odbędzie się już 11. edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl.

 

Wielu wystawców zachęca do odwiedzin własnych stoisk, przygotowując specjalne oferty targowe, które będą dostępne tylko podczas weekendu targowego.
Wielu nabywców może wstrzymywać się z zakupem, czekając na wprowadzenie nowego rządowego programu dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”. Niestety już dziś wiemy, że program ten na pewno nie zacznie funkcjonować w 2013 r. Nie wiadomo, czy w ogóle wejdzie w życie, gdyż jego wprowadzenie w proponowanym kształcie mogłoby być zbyt dużym obciążeniem dla finansów publicznych. Kupno mieszkania wiosną tego roku jest dobrym pomysłem nie tylko z powodu akceptowalnego poziomu cen – jeszcze nigdy oferta rynkowa nie była tak bogata. Według szacunków firmy konsultingowej REAS w największych miastach Polski do kupienia są rekordowe 54 tysiące lokali. Jest w czym wybierać. Kupno mieszkania na naszych targach może być strzałem w dziesiątkę także dlatego, że wystawcy jak zawsze deklarują gotowość do negocjacji cenowych i oferują promocje obowiązujące tylko podczas imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.
Swoją obecność na targach zapowiedziało już ponad 100 wystawców, deweloperzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali atrakcyjne propozycje. Między innymi firma Agrobex przygotowała ofertę rabatową 4 proc. na zakup nieruchomości w wybranej lokalizacji, Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk oferuje rabaty od 10 do 15 proc. na zakup działek w określonych lokalizacjach. Ponadto rabaty przygotowały m.in. firmy BRE.locum, KM Building, Masterm Investment, Wechta, Qubika Development, Family House, PWD i wielu innych.
Organizator tradycyjnie zatroszczył się o bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Poznań i okolice, wiosna 2013″, gdzie można zapoznać się z ofertą dostępnych na rynku wielkopolskim inwestycji mieszkaniowych oraz skorzystać z poradnika „Jak kupić mieszkanie”, w którym szczegółowo opisano jak bezproblemowo przejść przez etap zakupu mieszkania. Tradycyjnie na terenie targów odbędzie się cykl prelekcji i porad przygotowany przez specjalistów lokalnego rynku nieruchomości.
Osoby które zamierzają wybrać się na targi z dziećmi, mogą skorzystać z przygotowanego przez organizatora targów oraz firmę Animacje dla dzieci bezpłatnego placu zabaw.
Sponsorem Głównym Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu została firma Family House, sponsorami są też firmy Ataner i PBG Erigo. Patronat Honorowy objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Miasto Poznań, Polski Związek Firm Deweloperskich.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów
16-17 lutego 2013 r.
Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3
ul. Głogowska 14, Poznań
sobota, niedziela, godz. 10.00-17.00