Radosław Popko w zespole Von der Heyden Group

1337
VDHG Radosław Popko

VDHG Radosław Popko

Do zespołu Von der Heyden Group w Polsce 1 grudnia 2013 roku dołączył Radosław Popko. Będzie współodpowiedzialny za świadczone usługi deweloperskie przez należącą do grupy spółkę Von der Heyden Development.

Obejmie również odpowiedzialne stanowiska bezpośrednio związane z finansowaniem nieruchomości.
Radosław Popko posiada 20-letnie doświadczenie w bankowości, pracował dla takich instytucji jak: Deutsche Bank, Dresdner Bank, DZ Bank, a przez ostatnie 6 lat z powodzeniem kierował działalnością BerlinHyp w Polsce.
Prezes Von der Heyden Group, Sven von der Heyden, powiedział:
Bardzo cieszymy się, że Radosław dołączy do naszego zespołu, będzie kluczową postacią dla rozwoju dalszej działalności w Polsce, a ze względu na swoje zdolności językowe, weźmie udział także w projektach w Niemczech. Jego gruntowne doświadczenie w finansowaniu nieruchomości umocni nasz wizerunek wiarygodnego i skutecznego uczestnika rynku nieruchomości. Życzymy Radosławowi pomyślności i wiele satysfakcji z pracy z nami.
Von der Heyden Group (VDHG) specjalizuje się w efektywnym wyszukiwaniu i zagospodarowywaniu nisz na europejskim i polskim rynku nieruchomości. Z sukcesem realizuje projekty deweloperskie: budynki biurowe klasy A i hotele zlokalizowane zawsze w ścisłym centrum miast jak w Warszawie, Poznaniu, czy Lublinie. Grupa słynie z wysokiego standardu, najwyższej jakości wykończeń, oraz osiąganych rekordowo wysokich cen sprzedaży za swoje nagradzane projekty.
Obecnie VDHG koncentruje się na wynajęciu powierzchni w budynku biurowym Andersia Business Centre (ABC) w Poznaniu, na ten moment w 50 proc. zapełnionym prestiżowymi najemcami. Strategia selektywnego podejścia pozyskiwania najemców będzie konsekwentnie realizowana, co zakłada wynajęcie ABC w 100 proc. do połowy 2014 roku.
Kolejnymi założeniami na 2014 rok są: zabezpieczenie finansowania dla projektu hotelowego Długi Targ w Gdańsku, prace nad czwartym, ostatnim etapem zagospodarowania Placu Andersa w Poznaniu oraz upozycjonowanie się na badanym obecnie przez VDHG rynku ekskluzywnych nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie.
Ponadto, w Monachium – rodzinnym mieście założyciela Von der Heyden Group, Svena von der Heyden – grupa jest w trakcie realizacji sztandarowego projektu hotelowo-biurowego o wartości 135 mln euro.