Oaza Wilanów – nowa propozycja w ofercie ATAL S.A. w Warszawie

1073
Oaza Wilanów 3

Oaza Wilanów 3

Oaza Wilanów to nowoczesne osiedle, które od dziś znajduje się w sprzedaży ATAL S.A. Na klientów czeka 91 mieszkań o powierzchni od 38 do 106 mkw. Kompleks mieszkaniowy powstanie u zbiegu al. Rzeczypospolitej oraz al. Wilanowskiej.

Ogrodzone osiedle będzie charakteryzować się rozbudowaną infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Cena za mkw. wynosi 6.800 złotych brutto, a dla ostatniej kondygnacji 7.200 złotych brutto.
Inwestycja na pograniczu Wilanowa i Mokotowa jest pierwszym projektem ATAL S.A. w tym rejonie stolicy. W dwóch czteropiętrowych budynkach Oazy Wilanów znajdzie się 91 lokali, które zostaną zaaranżowane na mieszkania od 2 do 4 pokoi o powierzchni od 38 do 106 mkw. Deweloper przygotuje także 152 miejsca parkingowe oraz 6 lokali usługowych. Dodatkowo budynki zostaną wyposażone w komórki lokatorskie.
Osiedle zaoferuje mieszkańcom wiele możliwości spędzenia czasu wolnego. Na terenie Oazy Wilanów będzie można skorzystać z boisk do gry: w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę oraz z tras biegowych. Natomiast dla rodzin z dziećmi przeznaczony zostanie plac zabaw. Strefę rekreacyjno-sportową uzupełnią kameralne jeziorko oraz bogato zaaranżowane tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Docelowo w dwóch etapach inwestycji powstanie łącznie osiem budynków, w których znajdzie się 456 mieszkań.
Budynki Oazy Wilanów wyróżnią zastosowane wysokiej jakości materiały elewacyjne oraz stonowana kolorystyka. Do wykończenia posłuży płytka ceramiczna, którą przełamią i podkreślą drewniane elementy. Znajdą się one na trzecim i czwartym piętrze, na którym apartamenty będą posiadały przestronne tarasy. Dach zostanie utrzymany w ciemnych barwach. Balustrady balkonowe zostaną przygotowane ze szkła bezpiecznego i konstrukcji stalowej malowanej proszkowo. Elewacje budynku wewnątrz osiedla będą tworzyły eleganckie płaszczyzny ścian z loggiami.
ATAL S.A. od dwóch lat skutecznie zdobywa rynek warszawski, który jest dla firmy priorytetowy. Oaza Wilanów to trzecia inwestycja ATAL S.A. wprowadzona do sprzedaży w stolicy w tym roku. Wcześniej do oferty trafiły Walewska Residence oraz Nowe Bemowo. Wyniki sprzedaży potwierdzają, że ATAL jest firmą rozpoznawalną i cieszącą się dużym zaufaniem klientów w Warszawie.
Za projekt odpowiadają HRA Architekci. Koniec pierwszego etapu inwestycji planowany jest w III kwartale 2016 roku.