Osiedle Koktajlowe w Sadach k. Poznania

1041
os. Koktajlowe

os. Koktajlowe

Domy dwurodzinne – mieszkania w zabudowie jednorodzinnej o powierzchni 75,00 m kw. to najnowsza opracowywana do realizacji inwestycja w Sadach k. Poznania.

W ofercie znajdą się parterowe mieszkania trzypokojowe z trasami i ogrodami o powierzchni 75 m kw. Do wyłącznej aranżacji kupujących mieszkania na osiedlu Koktajlowym pozostanie wysoki i przestronny strych. Oferta zostanie objęta programem Mieszkanie dla Młodych. Mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim. Budynki będą wykończone elewacją w jasnym kolorze. W cenie mieszkań przynależeć będą miejsca parkingowe przy ulicy, na froncie każdej działki.
Zabudowa będzie realizowana w technologii tradycyjnej ze stolarką okienną i drzwiową typu PVC. Na projekt osiedla Koktajlowego składać się będzie ponad 40 nowoczesnych budynków, łącznie 76 lokali mieszalnych i 4 domy. W pierwszym etapie wybudowana zostanie konieczna infrastruktura techniczna: sieci, przyłącza oraz drogi i place wewnętrzne wraz z oświetleniem i odwodnieniem. Drogi zgodnie z porozumieniem z Urzędem Gminy zostaną przekazane gminie Tarnowo Podgórne.
Ceny mieszkań w zestawieniu z lokalizacją i standardem będą bardzo przystępne.
Obecnie trwają prace nad dokumentacją projektową infrastruktury technicznej, która powinna zostać złożona do Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne najdalej do stycznia 2015 r. Prace budowlane na terenie osiedla Koktajlowego mogą się rozpocząć już wiosną 2015 roku. Mieszkania z I etapu mogą być do odbioru już jesienią 2015 r.
Sady usytuowane są na zachodnich obrzeżach Poznania w gminie Tarnowo Podgórne. Wieś położona jest przy drodze krajowej nr 92. Dogodny i szybki dojazd ulicą Dąbrowskiego jest ogromnym atutem tej lokalizacji.
Na obecnym etapie opracowania założeń projektowych i dokumentacji osiedla Koktajlowego w Sadach k. Poznania właściciel nieruchomości poszukuje partnerów zainteresowanych współpracą przy realizacji inwestycji. Kontakt tel. 726URBANO