Victoria Dom z nową ofertą domów na warszawskiej Białołęce

1075
Park Dworski II

Park Dworski II

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do sprzedaży nową inwestycję – kameralne osiedle domów jednorodzinnych Park Dworski II.

Osiedle powstaje na warszawskiej Białołęce przy ul. Zyndrama z Maszkowic 4. Ze względu na lokalizację osiedle dedykowane jest rodzinom szukającym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum. Jest kontynuacją siostrzanej dużo większej inwestycji obejmującej 102 domy – Park Dworski przy ul. Wałuszewskiej, która cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem klientów.
Na terenie osiedla Park Dworski II znajdzie się 38 eleganckich, dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych, z których 36 będzie w zabudowie bliźniaczej, a 2 domy będą wolno stojące.
W każdym domu znajduje się wbudowany jedno- lub dwustanowiskowy garaż.
Powierzchnie domów są w metrażach 140-176 m kw. znajdujących się na działkach o powierzchni od 280 do 570 m kw. Ceny domów wraz działką zaczynają się od 680 tys. zł brutto. Projekt będzie realizowany w oparciu o rachunek powierniczy. Pierwsze domy będą przekazywane do użytku jeszcze w tym roku.
Osiedle Park Dworski II położone jest w centralnej części Białołęki Dworskiej. W okolicy znajdują się rozległe tereny zielone i leśne (Lasy Białołęckie), które są doskonałymi miejscami do wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportów.
Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta: w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i stacja kolejowa Warszawa Płudy. Dojazd do centrum kolejką SKM zajmuje tylko 15 minut. Nowy bezkolizyjny wiadukt kolejowy, bliskość dwóch głównych ulic Białołęki: Modlińskiej i Płochocińskiej oraz mostu Marii Skłodowskiej-Curie (mostu Północnego) pozwala na sprawną komunikację we wszystkich kierunkach.
Projekt został przygotowany przez doświadczonych architektów. Priorytetem projektowym było doskonałe wykorzystanie przestrzeni – zapewniając mieszkańcom wygodną przestrzeń domową, wiele możliwości aranżacyjnych i poczucie prywatności w przydomowych ogrodach. Architektura utrzymana została w eleganckim, tradycyjnym stylu, by pięknie komponowała się z istniejącym starodrzewem.
Osiedle domów jednorodzinnych Park Dworski II jest drugim w tym roku projektem wprowadzonym do naszej oferty, po uruchomionej w marcu inwestycji budynków wielorodzinnych Ogrody Targówek. W najbliższym czasie planujemy rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w kolejnej inwestycji – powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom. Podkreślił, że w drugiej połowie roku oferta może jeszcze zostać poszerzona o kolejne projekty.
W tym roku spółka planuje przekazać klientom do użytkowania ponad 200 mieszkań i około 50 domów.
W przyszłym i kolejnych latach spodziewamy się znacznego zwiększenia wyników sprzedażowych, w efekcie finalizowania rozpoczynanych w tym roku projektów. W ciągu dwóch lat zakładamy podwojenie skali działania – zapowiada wiceprezes Wasiluk. Tegoroczne obroty są szacowane na około 100 mln zł, a zysk netto na ok. 9 mln zł.