Mieszkania przy parku z pozwoleniem na użytkowanie

1067
Parkowa Ostoja Wroclaw

Parkowa Ostoja Wroclaw

Parkowa Ostoja, projekt zarządzany przez Vantage Development, otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie 5 budynków powstałych w ramach osiedla przy Parku Pilczyckim we Wrocławiu. Oznacza to, że nabywcy mogą przejmować i wprowadzać się już do swoich lokali. Łącznie zamieszka tam 66 rodzin.

 

 Budowa rozpoczęła się na początku 2012 roku i zakończono ją zgodnie z planem w I kwartale 2013 roku. Obecnie generalny wykonawca – Tulcon SA – prowadzi prace wykończeniowe. W ramach osiedla powstało 5 budynków wielorodzinnych. W pobliżu znajdują się m.in. dwa parki, a komunikację z centrum zapewnia nowo powstała linia tramwajowa do Stadionu Miejskiego.

To jedna z niewielu nowych inwestycji w tym rejonie Wrocławia. Okolice Pilczyc i Kozanowa posiadają już rozwiniętą zabudowę, a wolnych terenów pod osiedla mieszkaniowe zostało niewiele, stąd spore zainteresowanie nabywców.

– Z uwagi na atrakcyjność położenia duża część lokali została sprzedana jeszcze przed rozpoczęciem prac. We Wrocławiu inwestycji bezpośrednio przy terenach zielonych jest bowiem stosunkowo niewiele – dodaje Joanna Kubiak, dyrektor sprzedaży w firmie Vantage Development.

Inwestor informuje, że na osiedlu zostały ostatnie wolne mieszkania. Pozwolenie na użytkowanie obiektów oznacza, że do budynków mogą wprowadzać się już mieszkańcy.