Drugi etap Oazy Wilanów już w sprzedaży

1100
Oaza Wilanów II 1

Oaza Wilanów II 1

Od dziś można nabywać mieszkania w drugim etapie inwestycji Oaza Wilanów budowanej przez ATAL SA. W sprzedaży znalazły się 162 lokale mieszkalne.

Osiedle powstaje w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Wilanowa i Mokotowa, u zbiegu alei Rzeczypospolitej oraz alei Wilanowskiej. Kompleks mieszkaniowy został zaprojektowany z myślą o młodych, aktywnych osobach, ceniących komfort i wysoką jakość życia. Osiedle będzie charakteryzować się rozbudowaną infrastrukturą rekreacyjno–sportową. Cena mieszkań za mkw. wynosi 6.900 złotych brutto, a dla najwyższej kondygnacji 7.500 złotych brutto.
Drugi etap Oazy Wilanów obejmuje budowę dwóch budynków, w których znajdą się 162 mieszkania. Lokale o powierzchni od 39,24 mkw. do 124,77 mkw. będą posiadały od 2 do 5 pokoi. Dodatkowo do każdego z nich przynależeć będzie taras, balkon, loggia lub dla tych zlokalizowanych na parterze przydomowy ogródek. Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach kompleksu do sprzedaży trafiło 227 miejsc garażowych oraz 24 miejsca postojowe zewnętrzne. W budynkach drugiego etapu inwestycji znajdą się 72 komórki lokatorskie.
Docelowo osiedle Oaza Wilanów składać się będzie z trzech etapów i obejmie budowę 8 czteropiętrowych budynków. Kompleks pomieści łącznie 456 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi. W Oazie Wilanów powstaną parkingi podziemne z miejscami na 713 samochodów oraz dodatkowe naziemne miejsca postojowe. Udogodnieniem dla mieszkańców będzie 19 lokali handlowo–usługowych zlokalizowanych na poziomie parteru.
Oaza Wilanów zaoferuje swoim mieszkańcom wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Lokatorzy inwestycji będą mogli skorzystać ze strefy rekreacyjno–sportowej, w której znajdą się boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, a także ścieżki do biegania. Na terenie osiedla znajdzie się także małe jeziorko, a z myślą a najmłodszych mieszkańcach Oazy Wilanów zaprojektowano trzy place zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Budynki wyróżnią zastosowane wysokiej jakości materiały elewacyjne oraz stonowana kolorystyka. Do wykończenia posłuży płytka ceramiczna, którą przełamią i podkreślą drewniane elementy. Dachy zostaną utrzymane w ciemnych barwach i będą komponować się z okolicznymi zabudowaniami. Elewacje budynku wewnątrz osiedla będą tworzyły eleganckie płaszczyzny ścian z loggiami i ryzalitami. Nowoczesny wygląd obiektów podkreślą balustrady balkonowe, które zostaną przygotowane ze szkła bezpiecznego i konstrukcji stalowej malowanej proszkowo.
Za projekt osiedla odpowiada firma HRA Architekci. Prace budowlane już trwają, na pierwszym etapie rozpoczęły się we wrześniu 2014 roku, a na drugim etapie w lutym 2015 roku. Zakończenie prac na poszczególnych etapach przewidziane jest odpowiednio w III kwartale 2016 oraz II kwartale 2017 roku.