„Wizja przyszłości” na stołecznym Mokotowie

1123
Wizja Mokotów

Wizja Mokotów

W pobliżu biznesowego centrum stolicy, na warszawskim Mokotowie przy ulicy Garażowej 5 powstaje nowoczesny kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy Wizja Mokotów.

Część mieszkalna to 156 mieszkań o powierzchni od 26 do 80 m kw.. Parter budynku przeznaczono na lokale usługowe, natomiast północno-zachodnią część obiektu – na powierzchnie biurowe. Tempo prac wyprzedza założony na początku przez dewelopera Wawel Service harmonogram. Niespełna dwa miesiące temu zawieszono wiechę, a już wielkimi krokami zbliża się zakończenie stanu surowego otwartego.
Inwestycja o nazwie Wizja Mokotów to połączenie klasycznych form geometrycznych z nowoczesną architekturą. Powstaje ona na planie litery „U”, składa się z segmentów 5- i 7-kondygnacyjnych. Deweloper zdecydował się na pewne podwyższenie standardów rynkowych, co bez wątpienia będzie miało wpływ na komfort użytkowania mieszkań przez przyszłych lokatorów. Wysokość pomieszczeń wynosząca 2,65 m oraz stolarka okienna o podwyższonej izolacyjności akustycznej to tylko niektóre z ulepszeń zastosowanych przez wykonawcę inwestycji.
Wszystkie lokale będą posiadać balkony, tarasy lub loggie, a niektóre z nich będą mieć nawet dwa z nich. W bloku znajdzie się również podziemny garaż oraz kompleks komórek lokatorskich. Każda z 5 klatek wyposażona będzie w windy komunikujące wszystkie kondygnacje – również z poziomem garażu. Wnętrze bryły budynku (wspomnianej litery U) wypełni zielone patio – miejsce zaplanowane jako strefa wypoczynku tylko dla mieszkańców Wizji Mokotów.
Zainteresowanie inwestycją ze strony klientów przerosło oczekiwania dewelopera. W pierwszym miesiącu oficjalnej sprzedaży zakupionych zostało 15 proc. mieszkań. Obecnie, po 10 miesiącach sprzedaży, pozostało w ofercie tylko 30 proc.. To głównie lokale 3-pokojowe, które również cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim wśród rodzin z dziećmi. Dobra sprzedaż mieszkań w inwestycji Wizja Mokotów potwierdziła przekonanie, że warszawiacy ciągle poszukują nowych, ciekawych inwestycji, które znajdują się w interesujących punktach lokalizacyjnych.
Wawel Service rozpoczął działania, które pozwolą na realizację nowych obiektów na terenie stolicy. Nabył nieruchomość w warszawskich Włochach. Budowę kameralnej inwestycji Przy Solipskiej planuje rozpocząć w ciągu najbliższych 2 miesięcy. Prowadzi również zaawansowane rozmowy, które powinny zaowocować pozyskaniem kolejnych ciekawych nieruchomości.
Wizja Mokotów zlokalizowana jest w pobliżu centrum biznesowego dzielnicy Mokotów, niespełna 6 km od Dworca Centralnego i tylko kilometr od Stacji Metra Wierzbno, czy Centrum Handlowego Galeria Mokotów.
Cena za m kw. w zależności od wielkości mieszkania waha się od 8100 do 9500 zł. Budynek zostanie oddany do użytku w połowie 2016 roku.