Giełda nieruchomości w poznańskim REBANK Cafe

1115

Salon Mieszkaniowy DOM-Broker.pl zaprasza na I Poznańską Giełdę Nieruchomości Deweloperskich. Wydarzenie będzie miało miejsce 19 maja 2012 r. (najbliższa sobota) w kawiarni nieruchomości REBANK Cafe przy pl. Cyryla Ratajskiego 10 w Poznaniu. Dla odwiedzających firmowa kawa gratis.

W ubiegłym tygodniu oficjalnie ruszył lokal DEWELOPERSKA, a już w najbliższą sobotę, w swojej siedzibie przy pl. Cyryla Ratajskiego, zorganizuje I Poznańską Giełdę Nieruchomości Deweloperskich i nie tylko. Giełda odbywać będzie się w każdą sobotę w godzinach od 9-14.

Wydarzenie organizowane przez Platformę Deweloperską można potraktować jako cotygodniowe targi nieruchomości, na których można będzie zapoznać się z ofertą Salonu Mieszkaniowego DOM-Broker.pl. Poznański Salon Mieszkaniowy to jedno z narzędzi Platformy Deweloperskiej. Oferta Salonu zawiera mieszkania blisko 20 najważniejszych poznańskich deweloperów. W sumie doradcy mieszkaniowi Salonu Mieszkaniowego DOM-Broker.pl, dysponują bazą kilku tysięcy nowych lokali mieszkalnych i komercyjnych.

Podczas cotygodniowej Giełdy odwiedzający będą mogli zapytać także o ofertę URBANO COMMERCIAL, w której znajdują się m.in: nieruchomości gruntowe z całej Polski. Zespół U | ofertę swoich nieruchomości stara się opatrzyć w szczegółowy opis – due diligence – umożliwiający rozeznanie w potencjale posiadanym przez każdą z nich.

źródło: prologis.com, eurobuildcee.com