Unikatowe okazje w Poznaniu

1083
TMiD Poznań 1

TMiD Poznań 1

Blisko 120 wystawców – deweloperów inwestujących w Poznaniu i okolicy, pośredników nieruchomości oraz instytucji finansujących – weźmie udział w pierwszych tej wiosny w Wielkopolsce Targach Mieszkań i Domów. Odbędą się 22 i 23 marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Polski rynek mieszkaniowy przeszedł w ostatnich miesiącach wielkie zmiany – ceny nieruchomości spadły do poziomów sprzed boomu lat 2006-2008, a wskutek całej serii obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej mamy rekordowo tanie kredyty hipoteczne. Choć od Nowego Roku przy zaciąganiu kredytu trzeba mieć obowiązkowo 5-procentowy wkład własny, w sukurs kupującym przyszło wprowadzenie rządowego programu dopłat do kredytów „Mieszkanie dla Młodych”. Wszystko to sprawia, że kupno mieszkania wiosną 2014 roku może być dobrym pomysłem – poszukiwania najlepiej rozpocząć od pierwszej w tym sezonie edycji Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl
Powodów, aby kupić mieszkanie na naszych wiosennych targach jest kilka. Po pierwsze, można zaciągnąć kredyt hipoteczny na wyjątkowo korzystnych warunkach. Ta sytuacja nie utrzyma się jednak długo – według analityków stopy procentowe zaczną rosnąć już tej jesieni. Po drugie, kupno pierwszego mieszkania jest teraz łatwiejsze z rządowym programem dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”. Dzięki temu programowi możemy dostać pieniądze na wkład własny do kredytu, wymagany przez przepisy tzw. nowej rekomendacji S. I po trzecie, wystawcy na naszych targach jak zwykle przygotowali wiele atrakcyjnych ofert i promocji, obowiązujących tylko podczas imprezymówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.
Już 22 i 23 marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Poznania i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalny przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.
W imprezie weźmie blisko 120 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikatowe oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. Inrea, Igielski Deweloper, Kalbud, mLocum, Real Estate Support i wielu innych. Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych wielkopolskich deweloperów – stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów – w tym takich firm jak Agrobex, Ataner, Family House, Nickel Development, UWI Inwestycje i in. Liczni wystawcy w swojej ofercie posiadają domy i właśnie tego typu nieruchomości będą prezentować na targach.
Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Home Broker, Housexpert, Metrohouse i in. Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank BZWBK, Credit Agricole, eurobank, Expander, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Zapraszamy także na stoisko eurobanku, który będzie oferował specjalny kredyt targowy „Niski Procent na targach”. Unikatową możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego z zerową prowizją będą mieli tylko odwiedzający Targi Mieszkań i Domów.
Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych – w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych” – pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.
Na stoisku firmy Home Profit będzie można odebrać jedną z 500 specjalnych, darmowych kart rabatowych, dających stałe zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent w ponad 700 sklepach z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Karta Home Profit daje nieograniczone możliwości oszczędzania, ponieważ jest ważne bezterminowo, a lista miejsc w których można otrzymać rabat nigdy nie jest zamknięta. Program rozwija się cały czas, a wraz z nim rośnie zasięg i ilość punktów partnerskich.
Wszyscy odwiedzający targ otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Targowy – Poznań i okolice, wiosna 2014″. Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym nowe reguły dotyczące zaciągania kredytów hipotecznych po wprowadzeniu w życie przepisów tzw. rekomendacji S III.
Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Ciuciubabka przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.
Wśród Patronów Honorowych targów znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Miasto Poznań oraz Polski Związek Firm Deweloperskich. Sponsorem Głównym Targów jest firma Family House.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl
Targi Mieszkań i Domów
22-23 marca 2014 r.
Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3, ul. Głogowska 14
sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00