TMS Brokers wybiera biurowiec Skylight

1126
Skylight

Skylight

Dom Maklerski TMS Brokers zmienia siedzibę. Pierwszy i najstarszy w Polsce dom maklerski specjalizujący się w rynku forex i obrocie instrumentami pochodnymi, w marcu przeniesie się do biurowca Skylight w centrum Warszawy, przy ulicy Złotej 59, gdzie wynajął biura na 15 piętrze. W transakcji najmu doradzali eksperci z firmy Jones Lang LaSalle.

Charakterystyczna, 23-piętrowa wieża Skylight przy ul. Emilii Plater jest częścią słynnego kompleksu Złote Tarasy, łączącego funkcje biurowe oraz handlowo–rozrywkowe. Do największych atutów biurowca należy zaliczyć lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, niedaleko stacji metra Centrum oraz z szerokim dostępem do szeregu linii autobusowych i tramwajowych umożliwiającym łatwe połączenie ze wszystkimi stołecznymi dzielnicami.
Skylight oferuje atrakcyjne, dobrze oświetlone i elastyczne powierzchnie biurowe na osiemnastu piętrach od poziomu 5 do 22. Biura na drugim piętrze mają bezpośrednie połączenie z centrum handlowo-rozrywkowym Złote Tarasy. Najemcy kompleksu mogą również korzystać z czterokondygnacyjnego parkingu podziemnego na około 1600 miejsc.
Anna Kaźmierska, starszy konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle, komentuje:
– To właśnie kombinacja takich atutów jak wysoki standard budynku, prestiżowa lokalizacja, a także doskonały dostęp do środków transportu publicznego zaważyła na decyzji TMS Brokers o uruchomieniu biura w budynku Skylight.
Jones Lang LaSalle pełni funkcję agenta odpowiedzialnego za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje obecnych umów najmu w budynku Skylight.