Prace wykończeniowe na łódzkich Siedmiu Klonach

1090
Siedem Klonów Dom pokazowy 1

Siedem Klonów Dom pokazowy 1

Pierwszy etap realizacji łódzkiego osiedla Siedem Klonów dobiega końca. W ramach inwestycji przy ul. Złotno powstało 27 domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Na koniec października planowane jest zakończenie prac na placu budowy.

Osiedle Siedem Klonów to nietuzinkowa inwestycja obejmująca realizację 50 domów o podwyższonym standardzie. W ramach pierwszego etapu powstaje 27 budynków o niespotykanej na rynku łódzkim architekturze. Każdy z nich posiada dwustanowiskowy garaż oraz działkę zapewniającą intymność i prywatność ponadto do dyspozycji jest kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych terenów zieleni. Wykonano już ponad 85 proc. prac objętych harmonogramem realizacyjnym. Działania skupiają się teraz na wykończeniu lokali i przestrzeni towarzyszących oraz przygotowaniu infrastruktury drogowej i terenów wspólnych.
Wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych nabywców, którzy często szukają ciekawego pomysłu na aranżację wnętrz, podjęto decyzję o stworzeniu domu pokazowego. Stanowi on przykład, jak w funkcjonalny i estetyczny sposób zaprojektować swój dom marzeń na długie lata. Inspiracją do projektu był minimalizm bazujący na wysokiej jakości materiałach, meblach i dodatkach. Autorką projektu jest właścicielka studia architektonicznego Decada – arch. Anna Rogowska.
Rozwiązania zastosowane w domu pokazowym spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy odwiedzili stoisko osiedla podczas ostatnich Łódzkich Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz w Atlas Arenie.
Jak podkreśla Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak, dom lub mieszkanie pokazowe to dobre rozwiązanie, dające wyobrażenie jak można urządzić swoje przyszłe lokum. Firma często korzysta z tego udogodnienia, bo pobudza ono wyobraźnię nabywców. Również w przypadku osiedla Siedem Klonów takie rozwiązanie sprawdziło się, co inwestor odczuł szczególnie podczas targów i bezpośrednio po nich odbywając kilkadziesiąt spotkań na terenie inwestycji i prowadząc z kilkoma rodzinami zaawansowane rozmowy dotyczące sprzedaży.
Dom pokazowy można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura sprzedaży oraz w innych terminach po umówieniu indywidualnego spotkania.

Luksusowe Osiedle Siedem Klonów to projekt powstający we współpracy kaliskiego dewelopera FB Antczak i spółki Comfortime. Projekt realizowany jest przy ulicy Złotno, na terenie łódzkiej dzielnicy Polesie. Inwestycja Siedem Klonów uplasowała się na wysokim trzecim miejscu wśród blisko 350 projektów zgłoszonych z całej Polski do Rankingu Inwestycji Deweloperskich 2015 organizowanego przez portal otodom.pl.