Belgowie budują w stolicy

1555

BPI Real Estate Poland, belgijski deweloper należący do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Brukseli, rozpocznie sprzedaż dwóch kolejnych inwestycji w Warszawie. Nowe projekty mieszkaniowe powstaną pod adresami Białobrzeska 53 oraz Ostroroga 23, a do sprzedaży zostaną wprowadzone na przełomie roku. Firma zrealizowała już w stolicy dwie inwestycje na warszawskiej Woli – osiedla Wola Tarasy oraz Wola Libre. Ofertę BPI Real Estate Poland wyróżnia bardzo dobre dopasowanie do rosnących oczekiwań klientów.

    

BPI Real Estate Poland zrealizuje na terenie Warszawy dwie kolejne inwestycje mieszkaniowe. Polska jest bardzo ważnym rynkiem nieruchomości dla BPI Real Estate. Cieszę się, że będziemy mogli kontynuować naszą działalność deweloperską realizując kolejne inwestycje mieszkaniowe w Warszawie. Nieustannie poszukujemy atrakcyjnych gruntów pod realizację nowych projektów we wszystkich polskich miastach, w których jesteśmy obecni – powiedział Mariusz Rodak, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.

  

  Na Ochocie, przy ul. Białobrzeskiej 53 (róg ul. Barskiej), zrealizowana zostanie kolejna, trzecia, inwestycja mieszkaniowa BPI Real Estate Poland w stolicy. Rezydencja Barska – pod taką nazwą powstanie projekt, w którym znajdzie się 57 mieszkań o atrakcyjnej i przemyślanej strukturze mieszkań. Rezydencję Barską wyróżniać będzie kameralny charakter budynku dopasowanego do okolicy, a doskonała lokalizacja zapewni wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miasta, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i prywatności. Przystępując do każdej nowej inwestycji, zawsze stawiamy sobie ten sam cel – budować tak, aby z jednej strony spełniały konkretne oczekiwania klientów, a z drugiej, żeby miały pozytywny wpływ na otoczenie. Podobnie jest w przypadku Rezydencji Barskiej, która powstaje na Starej Ochocie, gdzie zostało już niewiele wolnych terenów pod zabudowę, dlatego tak ważne jest maksymalne wykorzystanie potencjału działki, zapewniając równocześnie jak największy komfort przyszłym mieszkańcom – tłumaczy Mariusz Rodak. Prace budowlane przy ul. Białobrzeskiej 53 (róg ul. Barskiej) zostały już rozpoczęte, a ich zakończenie planowane jest na 2020 r.

    Przy ul. Ostroroga 23 w Warszawie powstanie inwestycja wolaRE, w ofercie której znajdzie się 237 mieszkań. wolaRE to oryginalny projekt, dopasowany do istniejącej już w dzielnicy zabudowy. Będzie to czwarta inwestycja BPI Real Estate Poland w stolicy, trzecia na warszawskiej Woli i druga, po poznańskiej Vilda Park, realizowana w ramach współpracy joint venture z ACTEEUM Group. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie wolaRE powstały osiedla Wola Tarasy, które było jednym z pierwszych budynków mieszkalnych w Warszawie z dużymi tarasami na dachu oraz Wola Libre, które wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces remediacji poprzedzający budowę. Co ważne, nabyty przy Ostroroga 23 teren także podlegał oczyszczeniu gruntu z historycznych zanieczyszczeń. Cieszę się, że będziemy mogli przyczynić się do dalszego rozwoju dzielnicy Wola realizując kolejną atrakcyjną inwestycję na jej terenie, której przemyślany i dopracowany projekt będzie funkcjonalny także dla okolicznych mieszkańców. Wierzę, że nasze inwestycje istotnie przyczyniają się do jak najlepszego wykorzystania potencjału okolicy – powiedział Mariusz Rodak. Rozpoczęcie inwestycji wolaRE planowane jest w grudniu 2018 r., natomiast zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r.

    Obie stołeczne inwestycje trafią do sprzedaży na przełomie roku. W każdym projekcie realizowanym przez BPI Real Estate w ofercie znajduje kilka typów mieszkań dopasowanych do różnorodnych potrzeb klientów. Podobnie będzie w przypadku najnowszych warszawskich inwestycji, gdzie powstaną zarówno małe mieszkania jak i przestronne apartamenty. Mieszkania w realizacjach dewelopera są dobrze zaprojektowane i przemyślane, dzięki czemu cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Generalnym wykonawcą obydwu inwestycji będzie firma CFE Polska.