Park Sowińskiego – nowy projekt mieszkaniowy w Poznaniu

1126
Park Sowinskiego 03

Park Sowinskiego 03

Spółka Echo Investment rozpoczyna sprzedaż mieszkań w ramach I etapu inwestycji Park Sowińskiego zlokalizowanej w sercu Starego Grunwaldu w Poznaniu.
Park Sowińskiego to zespół mieszkaniowy, który łączy w sobie kameralny klimat Starego Grunwaldu, z najnowszymi trendami w architekturze. Inwestycja realizowana jest w czterech etapach, w których łącznie zaprojektowano 343 mieszkania o powierzchniach od 36 do 91 mkw. W I etapie dostępne są 124 mieszkania.

Nowoczesny charakter Parku Sowińskiego osiągnięto dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów takich jak kamień, drewno i szlachetny tynk. Na parterze przestronne tarasy wyłożone drewnem, duże loggie ze stalowymi balustradami, duże okna czy też wydzielone żywopłotem ogródki – to tylko kilka z wielu unikatowych pomysłów na projektowanie przestrzeni.
Podwyższony standard mieszkań i perfekcyjnie zaprojektowana zieleń sprawiają, że całość inwestycji zyskuje na prestiżu, zachowując przyjazny klimat. Projekt uzupełnia szereg funkcji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców: całodobowa ochrona, drzwi antywłamaniowe, wideo domofony, wysokiej jakości okna i dodatkowe rolety zewnętrzne na parterze. W I etapie inwestycji zaprojektowano 189 miejsc postojowych na parkingu podziemnym i naziemnym.
Ceny oferowanych obecnie do sprzedaży mieszkań rozpoczynają się od 6564 zł/m kw.
Projekt Parku Sowińskiego powstał w pracowni MAARTE z Sopotu; autorem jest Marek Łańcucki. W ciągu najbliższych dni Echo Investment ma rozstrzygnąć przetarg na generalne wykonawstwo. Budowa ruszy na początku lata.