Dzień Otwarty Oazy Piątkowo

1120
Oaza Piątkowska 3

Oaza Piątkowska 3

J.W. Construction zaprasza w najbliższą sobotę 8 grudnia na Dzień Otwarty Oazy Piątkowo w Poznaniu do Biura Handlowego przy ul. Tomasza Drobnika 12-14 w godzinach od 10 do 18.

 

  W ofercie dewelopera znaleźć można jeszcze 10 mieszkań w programie ,,Rodzina na Swoim” w cenie 5150 zł/m kw.
  Poznańska  Oaza Piątkowo to funkcjonalnie zaprojektowany kompleks dwóch segmentów wielorodzinnych. Charakter projektowanej enklawy znakomicie wpisuje się w nowy wizerunek Piątkowa jako nowoczesnej dzielnicy. Inwestor oferuje 183 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 29 do 100 m kw. Na osiedlu znajdują się ogródki przynależne do lokali położonych na parterze. Z kolei wszystkie pozostałe mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają tarasy, balkony lub loggie. Budynki wyposażono w windy osobowe, a pod spodem znajduje się dwupoziomowy garaż. Osiedle jest grodzonym prywatnym terenem z placem zabaw dla dzieci.
   W okolicy inwestycji znajduje się szkoła, a także kolejne place zabaw, placówki służby zdrowia i centra handlowo-usługowo-rozrywkowe. W okolicy nie brakuje terenów spacerowych. Osiedle, ze względu na dobrą lokalizację jest atrakcyjne również dla tych, którzy traktują mieszkanie jako inwestycję.
   To teraz jest ten właściwy dzień na podjęcie decyzji o zakupie mieszkania !

http://www.oazapiatkowo.pl/