Bronowice Residence Domy – kameralne osiedle ATAL S.A.

1028
Bronowice Residence Domy 2

Bronowice Residence Domy 2

ATAL S.A. rozbudowuje kompleks Bronowice Residence. Po wprowadzeniu do sprzedaży czwartego etapu inwestycji, teraz do oferty trafia Bronowice Residence Domy.

Na ogrodzonym osiedlu znajdzie się sześć domów typu bliźniak oraz dwa wolno stojące, a do każdego z nich będzie przynależeć ogródek o powierzchni nawet do 318 mkw. Cena domów wolno stojących wynosi 3.800 złotych, a segmentów 4.200 złotych brutto za mkw.
Bronowice Residence Domy to kameralne osiedle zlokalizowane przy ulicy Chełmońskiego. Inwestycja powstaje w sąsiedztwie doskonale przyjętego przez klientów ATAL S.A. kompleksu Bronowice Residence, który nadał okolicy nowoczesnego, a zarazem ekskluzywnego charakteru. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się wygodną lokalizacją zapewniającą szybki dostęp do głównych dróg dojazdowych Krakowa. Jednocześnie odpowiednie oddalenie osiedla od miejsc natężenia ruchu drogowego zapewni mieszkańcom ciszę i spokój.
Bronowice Residence Domy to inwestycja składająca się z dwunastu komfortowych segmentów w zabudowie bliźniaczej oraz dwóch domów wolno stojących. Piętrowe budynki będą posiadały poddasze oraz przestronny garaż. Powierzchnia segmentów w „bliźniakach” wyniesie 140 mkw., natomiast domy wolno stojące będą miały odpowiednio 194 i 202 mkw. Do dyspozycji mieszkańców przy każdym z domów będą ogródki o powierzchni od 79 do 318 mkw., które lokatorzy będą mogli zaaranżować według własnego pomysłu.
Domy na osiedlu będą charakteryzowały się nowoczesną architekturą. Elewacja zewnętrzna zostanie pokryta tynkiem oraz płytkami klinkierowymi. Dach będzie konstrukcją czterospadową, a jego linie przecinać będą funkcjonalne lukarny, dzięki którym pomieszczenia znajdujące się na piętrach zostaną odpowiednio doświetlone. Nowoczesny charakter domu podkreślą szklane balustrady balkonów. Drzwi wejściowe oraz garażowe zostaną utrzymane w kolorystyce szlachetnej barwy mahoniowego drewna. Wewnątrz każdego domu mieszkańcy będą mieli możliwość zaaranżowania kominka, przy którym w cieple i spokoju będzie można miło spędzić czas z najbliższymi.
Bronowice Residence Domy stanowi dopełnienie kompleksu Bronowice Residence. Do tej pory w trzech ukończonych etapach osiedla nabywców znalazły wszystkie z 576 mieszkań dostępnych w ofercie. W związku z dużym zainteresowaniem, w listopadzie wprowadzony został do sprzedaży czwarty etap osiedla. W ramach Bronowiece Residence IV powstanie 119 mieszkań o powierzchni od 31 do 106 mkw., cena każdego z nich wynosi 6.400 złotych brutto za mkw.
Projekt Bronowice Residence Domy przygotowała firma LINIArchitekci. Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu 2014 r. Planowany termin zakończenia budowy to koniec II kwartału 2015 r.