Lighthouse – prestiżowa lokalizacja w Trójmieście

1128
Lighthouse prestiżowa lokalizacja w Trójmieście

Lighthouse  prestiżowa lokalizacja w Trójmieście

Dobiega końca wznoszenie na terenie Trójmiasta ekskluzywnego apartamentowc Lighthouse.

Lighthouse to ekskluzywna inwestycja, zlokalizowana w Gdyni zaledwie 500 metrów od Bulwaru Nadmorskiego. Deweloper – Moderna Investment – specjalizuje się w realizacji wysokiej klasy inwestycji o niepowtarzalnej architekturze. Projekty firmy zwracają uwagę pomysłowością, estetyką i niespotykanie wysokim standardem. Lighthouse zaprojektowano tak, aby na każdym piętrze od trzeciego w górę, znajdował się tylko jeden luksusowy, przestronny apartament o powierzchni około 115 m kw., co gwarantuje mieszkańcom prywatność i komfort.

Architektura apartamentowca nawiązuje formą do latarni morskiej, stąd nazwa inwestycji – Lighthouse. Nabywcy mieszkań będą mogli cieszyć się widokiem morza i terenów zielonych rezerwatu przyrody dzięki panoramicznym oknom o wysokości około 1,8 metra, rozmieszczonym dookoła apartamentów. Oryginalna forma budynku, lokalizacja na wzgórzu oraz nadmorska przyroda stanowiły inspirację dla architektów wnętrz odpowiedzialnych za wystrój przestrzeni wspólnych. Widać w nich dbałość o to, aby korespondowały one z otaczającą inwestycję przyrodą, zachowując jednocześnie nowoczesny charakter. Części wspólne budynków zaprojektowane zostały w minimalistycznym, ale ponadczasowym stylu, wykorzystującym charakterystyczne nadmorskie motywy, barwy i materiały. Bursztyn, skamieniałe drewno, szkło imitujące fakturą taflę morza – wszystkie te elementy tworzą unikatowy klimat inwestycji – podkreśla Adam Małaczek, prezes zarządu firmy Moderna Investment.

Apartamentowiec wykonano z najwyższej jakości materiałów budowlanych, dostarczonych przez sprawdzonych dostawców. Ponieważ okna są jednym z najważniejszych, decydujących o stylistyce budynku elementów i wpływają istotnie na komfort mieszkańców, deweloper zdecydował się na Vetrex.

Ze względu na doskonały standard i lokalizację, apartamenty w Lighthouse to oferta skierowana do nabywców o wyrafinowanych gustach, ceniących estetykę i oryginalny design oraz poszukujących cichego, bezpiecznego i dogodnie położonego miejsca do życia, nie obciążonego wielkomiejskim zgiełkiem, choć jednocześnie znajdującym się zaledwie kilka minut od centrum.

Wszystkie wymienione powyżej zalety czynią apartamenty w Lighthouse opłacalną i doskonałą inwestycją.

Dochodowość poszczególnych nieruchomości jest mocno zdywersyfikowana w zależności od typu lokalu, sposobu jego wykorzystywania i oczywiście lokalizacji. Inwestycje w nieruchomości, zwłaszcza wysokiej klasy, obarczone są stosunkowo niskim ryzykiem, a jednocześnie charakteryzują się wyższą dochodowością w porównaniu z innymi formami pomnażania środków, np. obligacji. Finansowi eksperci zgodnie potwierdzają, że zakup nieruchomości jest mądrym sposobem na to, by chronić kapitał przed inflacją i jednym z prostych mechanizmów budowania portfela – wyjaśnia prezes Adam Małaczek.

Inwestycja jest już na ukończeniu. Zostanie oddana do użytku w sierpniu 2013 r.