ATAL S.A.: 1300 nowych mieszkań w ofercie do końca roku

1242
ATAL Dyrekcyjna 2

ATAL Dyrekcyjna 2

ATAL S.A. od początku roku sprzedał 710 mieszkań. W sierpniu, nowych lokatorów znalazło kolejnych 80 mieszkań z portfolio dewelopera. Klienci zrobili ponadto 80 rezerwacji. W lipcu i sierpniu w ofercie znalazły się 3 nowe inwestycje ATAL S.A. Do końca roku 2014 spółka planuje rozpocząć sprzedaż kolejnych 1300 mieszkań w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu.

Wysokie wyniki sprzedaży ATAL S.A. utrzymuje we Wrocławiu. W ubiegłym miesiącu w stolicy Dolnego Śląska nabywców znalazły 31 mieszkania oraz kolejne 30 zarezerwowano. Od stycznia do sierpnia sprzedało się tam o 67 proc. mieszkań więcej niż w analogicznym okresie do ubiegłego roku. Najwięcej nabywców w minionym miesiącu – aż 9 – znalazły apartamenty w inwestycji Dyrekcyjna 33, która została oddana do użytkowania pod koniec sierpnia.
Inne prestiżowe projekty w pozostałych miastach również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W oddanej do użytkowania z końcem lipca ekskluzywnej inwestycji Nadwiślańska 11 w Krakowie sprzedano w tym roku 105 mieszkań. Coraz więcej lokali spółka sprzedaje także w Warszawie, w której do kupienia są mieszkania w trzech lokalizacjach: ATAL Marina, Nowe Bemowo oraz Walewska Residence. W ofercie ATAL Marina przy Kanale Żerańskim pozostały dwa apartamenty, natomiast w eleganckiej inwestycji Walewska Residence jest tylko 14 ostatnich lokali.
Bardzo budujący jest fakt, że zainteresowaniem cieszą się nasze flagowe projekty w największych miastach: Nadwiślańska 11 w Krakowie, Dyrekcyjna 33 we Wrocławiu oraz Walewska Residence w stolicy. Popyt na mieszkania w tych inwestycjach pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość w kontekście planowanego uzupełnienia oferty do końca roku – powiedziała Ewelina Juroszek, prezes ATAL S.A.
Od stycznia ATAL S.A. wprowadził do sprzedaży 589 mieszkań, a do końca roku spółka planuje rozpocząć sprzedaż kolejnych 1300 lokali. W ofercie znajdą się nowe inwestycje ATAL S.A. w Krakowie, Wrocławiu oraz w Warszawie.