Złote Ville 2013 dla dwóch projektów mieszkaniowych Echo Investment

1045
Przy Słowiańskim Wzgórzu

Przy Słowiańskim Wzgórzu

Wrocławskie osiedle ,,Przy Słowiańskim Wzgórzu” i poznańskie Małe Naramowice „Pod Klonami” zwyciężyły w konkursie Złote Ville 2013 w kategorii najlepszych inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce.

 

 Gala wręczenia Złotych Villi miała miejsce 24 stycznia w warszawskim Businessman Institute. Nagrodę dla osiedla „Przy Słowiańskim Wzgórzu” odebrała Agata Łapot, kierownik Biura Sprzedaży Echo Investment we Wrocławiu. Złotą Villę 2013 dla inwestycji Małe Naramowice „Pod Klonami” odebrała Marta Politowicz, kierownik Biura Sprzedaży Echo Investment w Poznaniu.

Redakcja miesięcznika „Villa” po raz ósmy zorganizowała konkurs na najlepsze inwestycje mieszkaniowe w Polsce. W skład jury weszli przedstawiciele redakcji i eksperci związani z architekturą, wzornictwem i projektowaniem.

„Przy Słowiańskim Wzgórzu” to nowoczesny budynek, w którym zaprojektowano 205 mieszkań o powierzchni od 34 do 97 mkw. Większość z nich posiada balkon, taras lub loggię. Klienci poszukujący mieszkań o większych metrażach skorzystać mogą z opcji łączenia lokali. Na parterze znajdują się lokale użytkowe o powierzchni od 67 do 155 mkw. Na poziomach „0″ i „-1″ znajduje się parking z wydzielonymi miejscami postojowymi. Z parkingu mogą korzystać również samochody z instalacją LPG.

Realizacja inwestycji zlokalizowanej w centrum Wrocławia, przy ul. Jedności Narodowej, zakończyła się w lipcu 2012 roku. Projekt architektoniczny został przygotowany przez APA Kuryłowicz & Associates – jedną z najbardziej prestiżowych pracowni w Polsce.

Osiedle Małe Naramowice „Pod Klonami” powstaje w Poznaniu, u zbiegu ulic Rubież i Czarnucha, jako architektoniczna kontynuacja osiedla „Małe Naramowice Rynek”. Zespół mieszkaniowy składa się z dziesięciu 4-kondygnacyjnych budynków. Projekt obejmuje łącznie 145 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 47 do 110 mkw. z możliwością łączenia lokali.

Pod Klonami

W grudniu 2011 roku pierwsze trzy budynki I etapu otrzymały ostateczne pozwolenie na użytkowanie. II etap inwestycji zakończył się pozwoleniem na użytkowanie w maju 2012 roku, a III etap w październiku 2012 roku. Obecnie w ramach osiedla „Pod Klonami” inwestor przygotowuje się do realizacji 35 dwukondygnacyjnych domów szeregowych. Powierzchnia użytkowa domów z garażem wynosi od 133 do 141 mkw. Usytuowane są na działkach o powierzchni od 241 do 548 mkw.