#NiezwykłeMieszkania Willi Urbano na Targach Mieszkań

1208

Już 8 i 9 września odbędą się w Poznaniu Targi Mieszkań i Domów. To największa impreza targowa, podczas której spotykają się wszyscy uczestnicy polskiego rynku nieruchomości.

Urbano  wszelkich informacji dotyczących inwestycji przy ulicy Sucjej w Poznaniu udziela na stoisku F-16

Na początku września pawilon nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie miejscem spotkań, rozmów na temat mieszkań i konferencji poświęconych rynkowi nieruchomości. Organizatorem wydarzenia jest spółka Nowy Adres S.A., od 2018 roku należąca do grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności szukających swojego nowego domu, czy mieszkania – mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor Targów Mieszkań i Domów z firmy Nowy Adres.

Targowe premiery
Każda edycja Targów Mieszkań i Domów od spółki Nowy Adres, gromadzi dużą liczbę zwiedzających – aż do 10 tysięcy osób podczas rekordowych edycji. To idealny czas i miejsce na premiery. Deweloper Sky Investments poinformuje o starcie sprzedaży zupełnie nowego osiedla domów na poznańskich Podolanach. W I etapie Rodzinnych Podolan zostanie wybudowanych 12 domów o metrażu 76 – 79 m kw., z tarasami do 20 m kw. Ponadto inwestor zaprezentuje III część już budowanego osiedla Rodzinne Komorniki. – W tym etapie powstaną 22 domy o powierzchni 79 i 90 m kw. – mówi Agnieszka Jałoszyńska, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sky Investments.
Oprócz Komornik, można zamieszkać w popularnej ostatnio gminie Swarzędz. W Rabowicach oddalonych 2 km od Swarzędza i 8 km od Poznania, inwestycję rozwija Greenbud Development. Podczas targów przedstawi nowy, III etap osiedla Zielone Rabowice II.  – Proponujemy 12 domów jednorodzinnych dwulokalowych, o powierzchni 83 m kw. i dwa 75 m kw., z ogrodami o powierzchni 500 m kw. – zaznacza Magdalena Błaszkowiak-Pepel, specjalista ds. sprzedaży Greenbud Development.

Nową inwestycję zaprezentuje jeden z największych deweloperów w regionie, spółka Agrobex. – Podczas targów pokażemy nowy projekt mieszkaniowy Zielone Pobiedziska, czyli kameralne osiedle, w ramach którego powstaną 4 budynki z 60 lokalami. Naszą ofertę uzupełnią inwestycje poznańskie – Nowe Żegrze i Wilczak 20 oraz osiedle Radosna III w Zalasewie i osiedle Słoneczne w Szamotułach – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.
Dwie zupełnie nowe inwestycje w Poznaniu, na granicy Górczyna i Grunwaldu, proponuje deweloper Quadro Development. Przy ulicy Sielskiej 14 powstanie budynek wielorodzinny z 22 mieszkaniami, a przy ulicy Bosej 7 – z 27 lokalami. Nazwy inwestycji Bosa 7 i Sielska 14 komunikują adres, jeden z najbardziej atrakcyjnych w Poznaniu, z dogodnym dojazdem w kilka minut do centrum.

Mieszkania nadal dostępne
Targi Mieszkań i Domów to z jednej strony premiery, a z drugiej – regularna sprzedaż mieszkań w inwestycjach popularnych od dłuższego czasu. Do takich należą z pewnością osiedla w zachodniej stronie Poznania, blisko Jeziora Rusałka i Strzeszyńskiego. Przy ulicy Jasielskiej rozrasta się osiedle Reduta Nowe Podolany. EBF Development oferuje gotowe mieszkania w budynku nr 6 oraz lokale od 42 do 83 m kw. w budynku nr 7, którego zakończenie budowy planowane jest na koniec IV kwartału 2018.
Natomiast Nowe Ogrody, które powstają w pobliżu ul. Polskiej oprócz IV etapu, gdzie znajdą się lokale od ok 30 do 92 mkw. podczas targów będzie kusić także rabatami. – Klienci odwiedzający nasze stoisko mogą liczyć na ofertę specjalną dotyczącą II etapu – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Nowe Ogrody i Reduta Nowe Podolany to nie jedyne mieszkania dostępne obok jeziora. Zamieszkać blisko przyrody można też na poznańskim Zielińcu, niedaleko Antoninka. W osiedlu Młyn nad Cybiną, położonym nad Jeziorem Swarzędzkim, są ostatnie wolne lokale w metrażach 30 – 105 m kw. Inwestorem jest Grupa Partner.

Duży wybór w ofercie będą mieć osoby szukające mieszkania na przedmieściach. Deweloper Linea proponuje nie tylko domy jednorodzinne i szeregowe, ale też lokale w budynkach wielorodzinnych – „Villa” i Logo”. W ofercie znajdzie się sporo kawalerek i mieszkań dwupokojowych, o zróżnicowanym metrażu 27 – 57 m kw. – Nasze osiedle wybierają w większości młodzi ludzie, ze względu na dobrą lokalizację, dużą ilość terenów zielonych oraz spokojny styl życia – wyjaśnia Adam Wędrychowicz z firmy Linea.
Zróżnicowane metraże i aż trzy osiedla wyróżniają KM Building. – Oferujemy domy szeregowe w cenie mieszkania w Brodowie i Błażejewku. Osoby chcące mieszkać w gminie Swarzędz, mogą wybrać Zalasewo Park – zastrzega Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Okazja, by zainwestować
Wrześniowe targi mieszkaniowe z pewnością odwiedzą klienci myślący o tym, aby kupić mieszkanie, a następnie je wynająć. Dla nich idealną propozycją będzie Nadolnik Compact Apartments od Grupy Partner. Warto kupić smart apartament, a następnie zarabiać na wynajmie ze stopą zwrotu 8 procent. – Widzimy też zainteresowanie klientów indywidualnych, bowiem rata kredytu będzie wynosić 600 zł. Młodzi ludzie opuszczają pierwszy dom i wolą spłacać własną nieruchomość, zamiast wynajmować stancję – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.
Odwiedzający poznają nie tylko pełne spektrum deweloperskich osiedli, ale odwiedzą strefę seminariów, będą mogli poznać swoją zdolność kredytową, a także wymienić doświadczenia związane z zakupem, czy najmem. Ponadto zostanie przygotowana specjalna strefa dla najmłodszych gości targowych.

Zarówno 8, jak i 9 września MTP będą otwarte dla zwiedzających od godz. 10.