Szkolenie – nowe prawa konsumenta

1050
VNT szkolenie konsumenci

VNT szkolenie konsumenci

Firma VNT Law & Communications zaprasza na szkolenie dotyczące nowej ustawy o prawach konsumenta i jej konsekwencji dla sektora budowlanego.

Nowa Ustawa o Prawach Konsumenta, która wchodzi w życie 13 czerwca 2014 roku, przyniesie ogromne zmiany w przepisach odnośnie obowiązków przedsiębiorcy względem konsumenta.
Czy przygotowałeś swoje przedsiębiorstwo na nadchodzące zmiany? Czy wiesz jakie nowe obowiązki będziesz musiał spełnić od czerwca 2014? Czy zaznajomiłeś się z konsekwencjami nowego prawa konsumenckiego? Czy wiesz, że rękojmia na sprzedaż nieruchomości zostaje przedłużona do 5 lat? Chciałbyś omówić nowe rozwiązania z Ekspertami, którzy byli zaangażowani w tworzenie ustawy?
Niepowtarzalną okazją do poznania wszelkich zmian wynikających z wprowadzenia w życie nowej ustawy będzie szkolenie „Nowa Ustawa o Prawach Konsumenta – Konsekwencje dla sektora budowlanego”, który odbędzie się w dniach 8-9 maja 2014 r. w Hotelu Ossa.
Aby dowiedzieć się więcej na temat nowego prawa zapraszamy na spotkanie przygotowane specjalnie dla Państwa.
Szczegółowa agenda spotkania oraz wszelkie informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępna jest na naszej stronie – http://www.vnt.com.pl/?page_id=86&entry=270
Dla osób zgłaszających się za pośrednictwem portalu www.deweloperzy.info przewidujemy 10% rabatu dla każdego uczestnika.