Rozbudowa CH Rywal w Białej Podlaskiej otwarta dla klientów

1159
CH Rywal otwarte

CH Rywal otwarte

We czwartek 27 listopada drzwi dla klientów do nowej części CH Rywal otworzył jego inwestor – Fundusz Inwestycyjny INBAP. Dwudniową imprezę poprowadził prezenter Krzysztof Ibisz a wieczór uwieńczył koncert zespołu PIERSI.

To już trzecia i zarazem największa rozbudowa centrum handlowego Rywal w Białej Podlaskiej. Miejsce ma długą historię funkcjonowania i w regionie kojarzone jest z zakupami już od ponad dwudziestu sześciu lat. Obecnie powierzchnia Rywala wynosi ponad 22 tys. mkw. i w stosunku do pierwotnej formy obiektu z 1988 roku jest ponad siedmiokrotnie większa.
Do blisko stu zwiększyła się także liczba lokali handlowo-usługowych, w nowo otwartej części na trzech kondygnacjach pojawiło się 17 nowych lokali handlowo-usługowych. Najpopularniejszą nową marką, która zawitała do Białej Podlaskiej jest salon H&M, który zajął dwukondygnacyjny lokal o powierzchni ponad 1400 mkw. Multipleks kinowy Cinema 3D z pełną ofertą otworzył się na czterech salach liczących łącznie 600 miejsc. W nowej koncepcji i pełnowymiarowym lokalu otworzył się także salon CCC, sklep sportowy Martes Sport, odzieżowy Big Star, salon odzieży męskiej Giacomo Conti, salonik z kosmetykami polskiej marki Ziaja.
W dotychczas funkcjonującej części pojawił się nowy sklep odzieżowy Green Point oraz nowy lokal gastronomiczny. Salon marki Carry zajmie powierzchnię ponad 700 mkw. Relokacji uległ Bank Millenium, drogeria Natura, sklep kosmetyczny i sklep odzieżowy Elegant, który z obecnie funkcjonującej przeniósł się do nowej części Rywala. W ich miejsce powstał lokal większy, w którym za swoją siedzibę obrał lokalny oddział Banku Pekao BP.
Inwestor zapewnia, że w przypadku ostatnich lokali prowadzone są finalne rozmowy – potwierdzenie ich obecności w Rywalu powinno więc nastąpić w najbliższym czasie.

O firmie:
INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający poprzez spółkę Real Estate inwestorbp jest właścicielem pięciu funkcjonujących obiektów handlowych. Pięć kolejnych jest w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie Galeria Kamienna w Starachowicach oraz Inbag w Bartoszycach. W tym roku inwestor rozpoczął realizację kolejnych projektów w Cieszynie, Kwidzynie, Szamotułach, Lubaniu oraz kolejnej inwestycji w Białej Podlaskiej zaplanowanej na 2015 rok.