Agrobex rozwija skrzydła – kolejny etap osiedla Radosna

1056
Radosna III-Agrobex

Radosna III-Agrobex

Osiedle Radosna to inwestycja realizowana w podpoznańskim Zalasewie. Do tej pory powstały dwa etapy: Radosna I i Radosna II. Obecnie realizowany jest kolejny. Prace nad nim przebiegają zgodnie z harmonogramem, a pierwszy budynek – z sześciu zaplanowanych – zostanie przekazany w ręce mieszkańców w I kwartale 2018 roku.

Zimowa aura nie przeszkadza pracom na budowie osiedla Radosnego III. Generalny wykonawca nie zwalnia tempa, postępy widoczne są z miesiąca na miesiąc. Projekt zakłada powstanie sześciu czterokondygnacyjnych budynków.
– Z wielką starannością projektujemy zarówno części wspólne, jaki i każde mieszkanie. Zależy nam na maksymalnej funkcjonalności pomieszczeń, a także ciekawej aranżacji budynku. Tym razem postawiliśmy na nowoczesną bryłę – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży firmy Agrobex.
Pierwszy budynek powstający w ramach inwestycji Radosna III trafił do sprzedaży pod koniec ubiegłego roku. W ofercie znalazły się 64 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Są to zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu- lub trzypokojowe. Ich metraż waha się od 37 do 66 mkw. Lokale usytuowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach – przestronne balkony. Co istotne prace postępują zgodnie z założonym planem, a ich zakończenie nastąpi w I kwartale 2018 roku. Agrobex przekaże wówczas klucze pierwszym mieszkańcom.
Ceny zawierają się w przedziale od 4.450 do 4.950 zł za mkw.
Deweloper zadbał o elementy małej architektury. Powstaną więc drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie oraz ławki. Ponadto na osiedlu pojawią się bezpłatne miejsca postojowe dla wszystkich zmotoryzowanych.
Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią bliskość punktów usługowo-handlowych, szkół, przedszkoli, szybki dojazd do autostrady A2 oraz dróg krajowych w kierunku Warszawy, Katowic, Gdańska, a także bardzo dobrze rozwiniętą komunikację publiczną gminy Swarzędz. Rodziców zadowoli dobre zaplecze szkolno-oświatowe, bowiem kilka minut od inwestycji znajduje się nowa szkoła podstawowa, gimnazjum, publiczne i prywatne przedszkola oraz kluby malucha. Natomiast miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu tereny zielone i rekreacyjne, a w okolicy pływalnię, kluby fitness, boiska sportowe oraz ścieżki pieszo-rowerowe.