Osiedle Leśne Zacisze powstanie w Lublinie

1102
Leśne Zacisze Lublin ul Jantarowa

Leśne Zacisze Lublin ul Jantarowa

Jeszcze w tym roku deweloper Willowa II rozpocznie budowę osiedla Leśne Zacisze przy ul. Jantarowej w Lublinie. Budynek będzie się wyróżniał wysokim standardem wykonania. Powstanie przy nim rozległy plac zabaw, otoczony zielenią i alejkami spacerowymi.

Osiedle Leśne Zacisze będzie najnowszą inwestycją lubelskiego dewelopera. W jej pierwszym etapie powstanie jeden czterokondygnacyjny budynek.
Będzie się składał z mieszkań o powierzchni od ok. 36,5 do prawie 83 mkw. Wśród nich będą lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe z odrębnymi kuchniami oraz aneksami kuchennymi – mówi Ewa Starownik z biura dewelopera Willowa II.
Średnia cena mieszkań na osiedlu Leśne Zacisze wyniesie 4.900 zł/mkw.
Budynek będzie miał podwyższony standard. Klatki schodowe wykończymy materiałami najwyższej jakości, m.in. kamieniem na ścianach. Zadbamy również o to, by każda osoba, która kupi mieszkanie mogła je szybko i sprawnie urządzić. Na przykład ściany wewnątrz mieszkań będą przygotowane bezpośrednio do malowania – tłumaczy Ewa Starownik.
Osiedle Leśne Zacisze będzie ponadto miejscem przyjaznym dla rodzin.
Otoczenie budynków będzie w pełni zagospodarowane i urządzone. Wybudujemy duży plac zabaw. Wokół niego wykonamy oświetlone alejki spacerowe. Zadbamy także o estetyczne nasadzenia, które dodadzą uroku osiedlu – mówi Ewa Starownik.
Pierwszy budynek wchodzący w skład Leśnego Zacisza będzie gotowy do oddania do użytku w pierwszym kwartale 2016 r. Deweloper przyjmuje już rezerwacje od klientów zainteresowanych zakupem.
Na tę chwilę najpopularniejsze są mieszkania o większym metrażu: trzy i czteropokojowe. Nic dziwnego, bo nasze osiedle powstaje w dzielnicy, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi – mówi Ewa Starownik.