Ogrody Jordanowskie – mieszkaniowe marzenia wrocławian

1132
i2 Ogrody Jordanowskie 3

i2 Ogrody Jordanowskie 3

W zaledwie miesiąc od rozpoczęcia sprzedaży nabywców znalazło ponad 40 proc. mieszkań. Ogrody Jordanowskie stanowią odpowiedź dewelopera na rosnące potrzeby wrocławian. Już nie tylko funkcjonalne mieszkania w rozsądnej cenie stanowią o decyzjach zakupowych.

Jakość nowoczesnej architektury i rozwiązań aranżacyjnych powierzchni oraz ukształtowanie przyjaznego otoczenia w prestiżowej lokalizacji decydują dziś o zwiększonym zainteresowaniu kupujących.
Realizujemy inwestycje, które odznaczają się podniesionym standardem. Stawiamy na wysokiej jakości materiały budowlane – klinkier, szlachetne tynki – które będą służyć mieszkańcom przez lata. Prace nad inwestycją rozszerzamy o jej otoczenie. Uporządkowanie okolicznego terenu, czy obiekty małej architektury widoczne z okien budynku podniosą jakość życia mieszkańców Ogrodów Jordanowskich. Dzięki przyjętemu modelowi biznesowemu i2 DEVELOPMENT – dużej ilości prowadzonych projektów i dywersyfikacji działalności – jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom podniesiony standard za przystępną cenę – mówi Marcin Misztal, wiceprezes i2 DEVELOPMENT.
Ogrody Jordanowskie to kompleks trzech 3-kondygnacyjnych budynków z 89 lokalami w prestiżowej lokalizacji na wrocławskim Oporowie – dzielnicy doskonale skomunikowanej z centrum i obwodnicą A8, bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, szkołami, przedszkolami oraz terenami zielonymi, jak chociażby park Grabiszyński. Podziemne garaże, cichobieżne windy i bogata oferta lokali od 22-metrowych kawalerek po 83-metrowe apartamenty z antresolami trafia w potrzeby rodzin i osób prowadzących samodzielne gospodarstwa domowe. Obok funkcjonalnych rozkładów mieszkań i wysokiego standardu wykończenia budynku, atrakcyjność Ogrodów Jordanowskich podnoszą przynależne do mieszkań ogródki, tarasy i balkony.
Ceny mieszkań kształtują się od 5.150 zł (cena promocyjna) do ok. 6.500 zł za metr kwadratowy.
Wszystkie trzy budynki mają planowo powstać do II kwartału 2016 roku.

………………………………………………………….

i2 DEVELOPMENT to grupa spółek realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne założona w 1999 r. pod nazwą Inter Invest, następnie Inter Invest II. Od 2012 roku w składzie dynamicznie rozwijającej się grupy znajduje się generalny wykonawca spółka KPB, a od 2014 roku biuro architektoniczne Chamielec Architekci. Od 2015 roku spółki tworzą formalną grupę kapitałową i2 DEVELOPMENT, w skład której wchodzą: biuro architektoniczne – Chamielec Architekci, generalny wykonawca – KPB oraz deweloper – i2 Grupa, działający pod marką i2 DEVELOPMENT.