Znajdź wymarzone „M” na poznańskich Targach redNet DOM MIESZKANIE!

1030
TDM redNet maj 13

TDM redNet maj 13

To dobry moment na zakup mieszkania: niższe stopy procentowe, niższe raty kredytowe, ceny niższe nawet o 20 proc.! Warunki sprzyjające, zatem pozostaje tylko sprawdzić ofertę deweloperów i wybrać mieszkanie marzeń. Najlepiej zrobić to już 18 i 19 maja, na Targach redNet DOM MIESZKANIE w hali MTP w Poznaniu.

Na targach będzie można zapoznać się z najciekawszą ofertą poznańskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych, sprawdzić możliwości finansowania zakupu mieszkania, znaleźć odpowiedzi na pytania pojawiające się przy podejmowaniu decyzji o własnym „M”.
Oferta deweloperów jest bardzo bogata, w biurach nieruchomości dostępnych jest wiele lokali, a ceny zachęcają do zakupów. W sprzedaży wciąż znajduje się bardzo duża liczba mieszkań i domów. Większość z nich już od pewnego czasu gotowa czeka na swoich właścicieli, pozostałe są na etapie realizacji.
Na Targach Dom Mieszkanie w hali MTP w Poznaniu będzie można zobaczyć projekty mieszkaniowe skierowane do rodzin – apartamenty, mieszkania wielopokojowe i domy, jak również ciekawe propozycje dla singli – mieszkania o mniejszych metrażach w blokach i kamienicach. Większość z nich zlokalizowana jest w Poznaniu, ale nie brakuje też propozycji dla poszukujących nowego „M” w okolicznych miejscowościach.

TARGOWE ATRAKCJE

TARGOWY NAWIGATOR MIESZKANIOWY
Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje, w jakich chcieliby mieszkać, przygotowaliśmy Targowy Nawigator Mieszkaniowy. Tylko na naszych targach nie musisz spacerować od stoiska do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy, że poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania lub domu rozpoczniesz od Targowego Nawigatora Mieszkaniowego. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w odnalezieniu jakiejś inwestycji, chętnie pomogą Ci hostessy z serwisu nieruchomości tabelaofert.pl, które nie tylko wskażą Ci poszukiwany dom czy mieszkanie, ale również pomogą w zainstalowaniu specjalnej aplikacji na Twoim smartofonie.

KATALOG MIESZKANIOWY
To kompendium wiedzy na temat inwestycji z Poznania i okolic. To źródło informacji o mieszkaniach gotowych, jakie deweloperzy posiadają w sprzedaży oraz o debiutach, z którymi niebawem będą startować. Zamieszczone w nim szczegółowe prezentacje zawierają wizualizacje, ceny, metraże, a nawet rzuty mieszkań. Pogrupowane są dzielnicami, co z pewnością ułatwi odnalezienie interesujących Cię nieruchomości, jakie miałeś możliwość poznać na targach. W Katalogu Mieszkaniowym znajdziesz też porady ekspertów z branży nieruchomości i specjalistów od finansów .

KAWIARENKA TARGOWA ART CAFE
Chwila odpoczynku w trakcie zwiedzania targów i rozmów z wystawcami? Każdemu przyda się mały przystanek w kameralnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. W Kawiarence Targowej Art Cafe napijesz się kawy serwowanej przez profesjonalnych baristów, według ścisłych reguł sztuki, przygotowanej wyłącznie z oryginalnej mieszanki 100 proc. Arabiki. Kawiarenka to doskonałe miejsce na wypicie nie tylko wyśmienitej kawy, ale też aromatycznej herbaty, zjedzenie smacznego ciastka, podsumowanie dotychczas zebranych informacji i oddech przed kolejnymi spotkaniami i rozmowami, odkrywaniem ciekawych ofert i promocji przygotowanych przez deweloperów i banki specjalnie na targi.

DARMOWY BILET
Z myślą o Tobie – wiedząc że jeden dzień często nie wystarcza na zapoznanie się z interesującymi ofertami albo po przemyśleniach i analizach, chcesz jeszcze dopytać o szczegóły dewelopera, pracownika banku czy architekta – przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Dzięki niemu możesz wyjść z obiektu targowego i wrócić jeszcze tego samego albo następnego dnia. Przypominamy także, że wchodząc na naszą stronę www.targirednet.pl możesz pobrać bezpłatny bilet, który wymienisz na tradycyjny w kasie targowej .

Mecenasem targów jest firma MURAPOL S.A. Patronat Honorowy nad targami sprawuje prezydent miasta Poznania.

Targi redNet DOM MIESZKANIE
Hala MTP pawilon nr 3 w Poznaniu (ul. Głogowska 14)
18-19 maja 2013 roku (sobota – godz. 10-17, niedziela – godz. 10-16)
Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny
Bezpłatny bilet do pobrania na www.targirednet.pl