Znajdź swoją inspirację podczas Targów Dom Mieszkanie

1048
TDMW poznan 10-11 05

TDMW poznan 10-11 05

Po zakończonych sukcesem targach we Wrocławiu oraz Gdańsku, przyszedł czas na Poznań. W dniach 10-11 maja hala nr 3 MTP zostanie zainspirowana przez wystawców, którzy przygotowali wiele wyjątkowych ofert dla mieszkańców Poznania i okolic.

Planujesz zakup pierwszego własnego mieszkania? Powiększyła ci się w ostatnim czasie rodzina i rozważasz kupno większego mieszkania? A może chcesz skorzystać z rządowych dopłat w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”? Odwiedź poznańską Halę MTP, gdzie liczni wystawcy – deweloperzy, specjaliści i doradcy z rynku nieruchomości i finansów – pomogą Ci podjąć trafną decyzję.
Targi to szansa na uzyskanie porad i informacji niemalże z każdej dziedziny. W przypadku kupna mieszkania warto skonsultować się i porozmawiać z przedstawicielami dewelopera odpowiedzialnymi za inwestycje. Można od nich uzyskać szczegółowe informacje i dane dotyczące konkretnego mieszkania, a kontakt osobisty to zdecydowanie bardziej wiarygodne źródło informacji niż jedynie internet.
Dla zwiedzających przygotowaliśmy szereg ofert specjalnych i atrakcji, mających przekonać ich do podjęcia decyzji o zakupie wymarzonego mieszkania lub domu. Wystawcy zaprezentują oferty dostępne wyłącznie dla odwiedzających targi.
Na targach nie zabraknie również profesjonalnego doradztwa z zakresu trendów w urządzaniu wnętrz i doradztwa kredytowego związanego z programem Mieszkanie dla Młodych. Podczas warsztatów wszystkie zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć
udział w programie Mieszkanie dla Młodych, na czym polega proces kredytowy oraz jakie korzyści można odnieść z przystąpienia do tego programu. Wszystko zostanie przedstawione w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego klienta.

POBIERZ BEZPŁATNY BILET
Zapraszamy na stronę www.inspiratornia.pl, z której każdy może pobrać BEZPŁATNY BILET uprawniający do wstępu na targi! Zapraszamy!
Poznań, MTP pawilon 3
10-11 maja 2014 roku
Sobota 10:00-17:00
Niedziela 10:00-16:00

Inspiratornia to targi inne niż wszystkie
Postawiliśmy na jakość, przejrzystość i prostotę, które mają pomóc wystawcom w sprzedaży profilowanych produktów oraz odwiedzającym, w spełnieniu marzenia o własnym „M”. Jesteśmy przekonani, że targi Inspiratorni wyróżniają się wśród innych imprez wystawienniczych, podejściem do klienta. W całości są tworzone dla ludzi i z myślą o nich. Dążymy do spotkania sprzedających z kupującymi, które zakończy się nie tylko przedstawieniem oferty i wymianą kontaktów, ale przede wszystkim sprzedażą zakończoną podpisaniem umowy.

Oto czego możesz oczekiwać od wiosennej edycji targów w Poznaniu
* Kopalnia wiedzy i inspiracji dla kupujących i urządzających mieszkanie.
* Profilowane oferty, ułatwiające sprzedającym dotarcie do konkretnego klienta.
* Najlepsze źródło informacji o lokalnym rynku nieruchomości mieszkaniowym podzielone na strefy.
* Zebranie najlepszych ofert z danego obszaru w jednym miejscu.
* Kreatywna prezentacja mieszkań, domów i apartamentów.
* Inspiracje i możliwości zakupu produktów do aranżacji wnętrz.
* Bezpośredni dostęp do informacji o najnowszych trendach i najciekawszych inwestycjach z rynku pierwotnego i wtórnego.
* Najlepsza okazja do porównań, zestawień i pozyskania informacji, niezbędnych przy wyborze i podjęciu decyzji o własnym „M”.
* Szansa, której nie można przeoczyć, na uzyskanie ciekawej oferty czy promocji cenowej.
* Wielopłaszczyznowość targów, dającą możliwość udziału w warsztatach i seminariach związanych z rynkiem mieszkaniowym.
* Wsparcie w sfinalizowaniu ofert oraz możliwość konsultacji z doradcami mieszkaniowymi.

Na czym oparty jest program Twoje Inspiracje Mieszkaniowe?
W wiosennej odsłonie imprez przygotowaliśmy innowacyjny program TWOJE INSPIRACJE MIESZKANIOWE, w ramach którego oferta inwestycji dostępnych podczas targów została podzielona na sześć grup: Mieszkanie na start, Mieszkanie dla młodych, Mieszkanie dla rodziny, Mieszkanie za miastem, Gdy dzieci dorosną oraz Unique Space. Dodatkowo rozwijamy program o strefy Budowa Domu i Finanse dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą od czego zacząć swoją inwestycję lub będą potrzebowali wsparcia na którymkolwiek z etapów.
Nie zapomnieliśmy również o wystawcach z branży wnętrzarskiej i aranżacji wnętrz. Ich oferty zostaną sklasyfikowane jako Home Design. Tutaj kupujący znajdzie inspiracje, porady, projekty, wykonawców swojego pomysłu, a firmy designerskie, związane z branżą wykończeniową, będą mogły znaleźć nie tylko klienta indywidualnego, ale także nawiązać współpracę z deweloperem. Wszystkie strefy zostaną oznaczone przez specjalne ikony, które umożliwią zwiedzającym szybkie trafienie do poszukiwanej strefy, a co za tym idzie do sprofilowanego sprzedawcy.