Złote Ville 2014 dla trzech projektów mieszkaniowych Echo Investment

1144
Hortus Apartments Echo Inv

Hortus Apartments Echo Inv

Hortus Apartments najlepszą inwestycją mieszkaniową w Polsce według jurorów konkursu Złote Ville 2014. Dom Pod Słowikiem najciekawszym projektem mieszkaniowym w Małopolsce, a Osiedle Jarzębinowe najlepszą inwestycją w województwie łódzkim.

Gala wręczenia Złotych Villi odbyła się 24 stycznia br. w Warszawie. Redakcja miesięcznika „Villa” po raz piąty zorganizowała konkurs na najlepsze inwestycje mieszkaniowe w Polsce. W skład jury weszli przedstawiciele redakcji i eksperci związani z architekturą, wzornictwem i projektowaniem.

Hortus Apartments powstaje przy ul. Piotra Borowego na Woli Justowskiej – najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. Inwestycja składa się z czterech trzykondygnacyjnych budynków wyposażonych w windy i podziemne garaże. Klasyczna bryła każdego z nich została urozmaicona przestronnymi tarasami i balkonami. Usytuowanie budynków zapewnia widokowe otwarcie na Las Wolski, Kopiec Kościuszki i Kopiec Piłsudskiego. W każdym budynku zaprojektowano 10 apartamentów o powierzchniach od 60 do 135 mkw. Całość będzie ogrodzona, a nad dodatkowym bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwać całodobowa ochrona.

Dom Pod Slowikiem Echo

Dom Pod Słowikiem to już zrealizowany projekt apartamentowy zlokalizowany przy ul. Krasickiego 30 w krakowskim Starym Podgórzu. Składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W Domu pod słowikiem dostępne były mieszkania o powierzchni od 38 do 96 mkw., wyposażone w balkony lub tarasy. Mieszkania na parterze dodatkowo posiadają ogródek. Każdy z budynków ma dwie klatki schodowe z windami i jest w całości dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Osiedle Jarzebinowe Echo

Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane jest przy ul. Okopowej w Łodzi. Inwestycja składa się z dwóch 5-piętrowych budynków zaprojektowanych na wspólnej kondygnacji stanowiącej parking podziemny. Dziedziniec, starannie urządzona zieleń i bezpieczny plac zabaw – to elementy stanowiące dopełnienie funkcjonalności obiektu. Ogrodzenie osiedla zapewnia odpowiedni stopień bezpieczeństwa. W I etapie Osiedla Jarzębinowego powstało 120 mieszkań o powierzchni od 32 do 87 mkw. Każde posiada balkon, a na ostatnich piętrach dostępne są mieszkania z tarasami.