Wytarguj sobie mieszkanie w Krakowie

1065
targi NA Kraków

targi NA Kraków 

Targi nieruchomościowe niezmiennie pozostają najlepszym sposobem na owocne poszukiwanie mieszkania lub domu – w jednym miejscu i czasie można zapoznać się z pełną ofertą rynku, dowiedzieć się wszystkiego o interesującej nas inwestycji, a nawet wynegocjować sobie rabat i podpisać umowę rezerwacyjną. Już 20 i 21 października w CT Chemobudowa w Krakowie odbędą się Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Warto je odwiedzić także dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikatowe promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu.

 – Choć w mediach nie brakuje komunikatów, że ceny nieruchomości będą jeszcze spadać, kupno mieszkania lub domu już tej jesieni jest dobrym pomysłem z co najmniej trzech powodów. Po pierwsze, oferta rynkowa nigdy nie była jeszcze tak bogata – według szacunków firmy konsultingowej REAS w największych miastach Polski do kupienia są rekordowe 54 tysiące lokali. Po drugie, wystawcy na naszych targach deklarują gotowość do negocjacji cenowych i oferują promocje obowiązujące tylko na podczas imprezy. Po trzecie, to ostatni moment na skorzystanie z rządowego programu dopłat do kredytów hipotecznych „Rodzina na swoim”, który zostanie wygaszony 31 grudnia.  Dzięki „Rodzinie na swoim” można zaoszczędzić nawet 100 tys. złotych – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Już 20 i 21 października w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Krakowa i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić czas zwiedzających, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

W imprezie weźmie blisko 70 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Jesienne Promocje Targowe” przygotowali unikatowe oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. Budopol, Hartbex, Rua Bonita, SENTO i wielu innych.

Będzie można zapoznać się z ofertą największych małopolskich deweloperów – w tym ATAL, GANT Development, Grupa Buma, Inter-Bud Developer, SM Salwator czy Wawel Service. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości prezentują na targach m.in. Budimex Danwood, Instalbud, Wilga .

Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank Millenium, Eurobank, PKO BP, Open Finance) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji  Mieszkaniowych – Kraków i okolice, jesień 2012″. Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym objaśnienie przepisów obowiązującej od niedawna tzw. nowej ustawy deweloperskiej.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Sztamka przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Wśród Patronów Honorowych targów znajdują się m.in. Prezydent Miasta Krakowa- Jacek Majchrowski, Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów

20-21 października 2012 r.

Centrum Targowe Chemobudowa

ul. Klimeckiego 14, Kraków

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00