Wrześniowe targi odwołane

1082

Targi domów, które miały się odbyć 1 i 2 września b.r  w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, zostały odwołane przez organizatora – redNet Media.

 

W ubiegłym tygodniu Targi redNet podzieliły się  informacją o odwołaniu najbliższej imprezy targowej. Oficjalny komunikat organizatora brzmi:

Po przeprowadzeniu wielu rozmów z Klientami – potencjalnymi wystawcami Targów Dom tabelaofert.pl, przeanalizowaniu ich potrzeb i możliwości wystawienniczych, jak również biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku nieruchomości (olbrzymia nadpodaż, przeznaczanie mniejszych środków na promocję i reklamę) musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu imprezy. 

Nasz nowy projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem deweloperów, przedstawicieli branży budowlanej i aranżacji wnętrz, jednak termin w którym zaplanowaliśmy pierwszą edycję Targów Dom tabelaofert.pl – 1 i 2 września 2012r., okazał się być dla nich niezbyt korzystny ze względu na zbyt krótki czas na podjęcie decyzji o uczestnictwie w tej imprezie, przygotowanie się do targów, wcześniej zaplanowany udział w innych, podobnych wydarzeniach targowych, a przede wszystkim – mimo zaproponowanych przez nas niskich cen – brak pieniędzy.

Odwołanie tej imprezy nie oznacza zamknięcia tego projektu. Mając na względzie możliwość zorganizowania naprawdę dużej imprezy poświęconej budownictwu jednorodzinnemu, jak również rozwoju projektu Targi Dom tabelaofert.pl chcemy dać potencjalnym wystawcom czas na przygotowanie się do tej imprezy i wspólnie z nimi stworzyć najlepsze targi związane z domami i wszystkim co potrzebne jest do zagospodarowania ich wnętrza i terenu wokół nich. W przyszłym roku planujemy Targi Dom tabelaofert.pl w 4 miastach: Gdyni, Krakowie, Warszawie i Łodzi.
W związku z zaistniałą sytuacją postanowiliśmy połączyć oba projekty w jednym prestiżowym obiekcie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.  Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy Wystawcy sprzedający/budujący domy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty podczas Targów redNet Dom Mieszkanie 6 i 7 października 2012 roku na Sali Ratuszowej, w specjalnie przygotowanym i oznaczonym Sektorze Domów.

Źródło: redNet

www.Platforma-Deweloperska.pl