W Poznaniu powstanie 8 apartamentów z widokiem na Wartę

1146
Przystań Warta 2

Przystań Warta 2

Grupa Partner rusza z kolejną poznańską inwestycją. Rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów w ramach inwestycji Przystań Warta.

 

Projekt o nazwie Przystań Warta powstanie przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu. W ramach tej inwestycji, na zboczu tuż przy Warcie, powstanie 8 apartamentów o powierzchni od 56 do aż 195 m kw. Według planów prace rozpoczną się w styczniu 2017 r., a koniec inwestycji przewiduje się na II kwartał 2018. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru 6 apartamentów 3-pokojowych, jeden 4-pokojowy i jeden apartament z 5 pokojami. Do każdego z nich będzie przynależeć balkon, taras lub loggia.
Apartament dolny – „Orzech” o powierzchni 195 m kw. – będzie dysponować dostępem do 450 m kw. ogrodu. Jego cena to 1.203.616 zł brutto. W Przystani Warta zaplanowano też „Widok” o powierzchni 161 m kw. w cenie1.007.500 zł brutto. Z jego okien mieszkaniec zobaczy piękną o każdej porze roku dolinę Warty oraz Łęgi Dębińskie.
W ramach całej inwestycji Przystań Warta zostanie przygotowana też podziemna hala garażowa. Kolejny ważny element tej inwestycji to przestrzeń wspólna. Deweloper zadba nie tylko o małą architekturę. Stanie także wiata na kajaki, które będzie można zwodować na brzegu Warty. Przystań Warta to jedyna inwestycja w pobliżu poznańskiej rzeki tak przygotowana.
Mieszkańcy będą mogli na co dzień cieszyć się bliskością natury. Takim położeniem może pochwalić się niewiele projektów w Poznaniu. Ponadto z ulicy Starołęckiej przyszli mieszkańcy w kilka minut dotrą do ważnych punktów. Apteki, kościół, market, czy placówki edukacyjne znajdują się przy tej samej ulicy lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie.
Apartamenty przy Warcie, dostępne również w ramach programu Mieszkanie dla Młodych, można już rezerwować. Cena za 1 metr kwadratowy waha się od 5700 do 6350 zł brutto.