Victoria Dom startuje z kolejnym projektem na warszawskiej Białołęce

1113
osiedle Classic Victoria Dom

osiedle Classic Victoria Dom

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do oferty 142 mieszkania w ramach pierwszego etapu nowej inwestycji Osiedla Classic. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.

Osiedle Classic to najnowsza inwestycja realizowana w atrakcyjnej zielonej okolicy Warszawy, w pobliżu ulicy Modlińskiej i mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Mostu Północnego). Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. Osiedle położne będzie w odległości kilku minut od przystanków autobusowych i tramwajowych. Tworzyć je będą dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki wielorodzinne. Teren osiedla będzie ogrodzony z zielonym patio i terenem rekreacyjnym w środku. Mieszkania dedykowane są głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie oraz rodzinom z dziećmi.
W ramach pierwszego etapu do oferty zostały wprowadzone 142 mieszkania. W sprzedaży są lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 25 do 70 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny w promocyjnej przedsprzedaży wynoszą 5.590 zł/mkw.
Oferujemy mieszkania w najbardziej popularnych i poszukiwanych metrażach oraz rozkładach. W naszej nowej inwestycji Osiedle Classic, podobnie jak w innych realizowanych inwestycjach, klienci znajdą nieduże, ale funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkania w atrakcyjnych cenach i co ważne mieszczące się w limicie MdM – powiedziała Magdalena Rurarz, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Victoria Dom S.A. Podkreśliła, że grudzień jest najkorzystniejszym miesiącem na zakup mieszkania.
Cena promocyjna będzie utrzymana tylko do Świąt Bożego Narodzenia. Wraz z postępem budowy ceny będą podnoszone cyklicznie, średnio raz w miesiącu – dodała Magdalena Rurarz.
Budowa osiedla rozpocznie się z początkiem grudnia br. W ramach całej inwestycji zostanie wybudowanych łącznie 267 mieszkań, w tym w ramach pierwszego etapu 142, a drugiego 125. Realizacja drugiego etapu ruszy w przyszłym roku. Zakończenie pierwszej części inwestycji planowane jest na połowę 2016 r.
Osiedle Classic zostało zaprojektowane przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach.
Osiedle Classic jest czwartym projektem deweloperskim uruchomionym przez Victoria Dom w tym roku. W czerwcu br. ruszyła budowa osiedla Viva Garden (Białołęka, ul. Białołęcka), w kwietniu wystartowała inwestycja domów jednorodzinnych Park Dworski II (Białołęka, ul. Zyndrama z Myszkowic), a w marcu inwestycja budynków wielorodzinnych Ogrody Targówek (Targówek,
ul. Rzepichy).