Victoria Dom S.A. rusza z II etapem Osiedla Classic

1086
Victoria Dom osiedle Classic

Victoria Dom osiedle Classic

Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do oferty 125 mieszkań w ramach drugiego etapu inwestycji Osiedla Classic. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.

Deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził właśnie do sprzedaży mieszkania w ramach drugiego etapu Osiedla Classic powstającego na warszawskiej Białołęce. Nowy projekt zakłada realizację czteropiętrowego budynku oferującego łącznie 125 lokali -1, -2, -3- i -4 pokojowych o metrażach od 23 do 70 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny zaczynają się już od 5700 zł/mkw. Budowa rozpoczęła się już w kwietniu br., a jej zakończenie planowane jest na koniec 2016 r.
Drugi etap Osiedla Classic jest kontynuacją inwestycji wprowadzonej do sprzedaży pod koniec minionego roku, cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. W ramach pierwszej części projektu zaoferowane zostały 142 mieszkania. Przez pierwszych 5 miesięcy sprzedanych zostało już około 100 lokali. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na połowę przyszłego roku. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.
Inwestycja realizowana jest w atrakcyjnej zielonej okolicy Warszawy, w pobliżu ulicy Modlińskiej i Mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Mostu Północnego). Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. Osiedle położne będzie w odległości kilku minut od przystanków autobusowych i tramwajowych. Tworzyć je będą dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki wielorodzinne. Teren osiedla będzie ogrodzony z zielonym patio i terenem rekreacyjnym w środku. Mieszkania dedykowane są głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie oraz rodzinom z dziećmi.
Osiedle zostało zaprojektowane przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach. Generalnym Wykonawcą jest firma Kalter.

Osiedle Classic II jest drugim projektem deweloperskim uruchomionym przez Victoria Dom S.A. w maju br. Niemal równocześnie ruszyła budowa nowego Osiedla Przy Parku, na Targówku przy ul. Rembielińskiej.