UWI Inwestycje zrealizuje w Poznaniu Maltę Nową II

1222
Malta Nowa II 2

Malta Nowa II 2

Poznański deweloper wprowadził do swojej oferty nową inwestycję, która powstanie w dzielnicy Rataje. Dwa budynki mieszkalne ze 160 lokalami zrealizowane zostaną przy ul. Milczańskiej, w sąsiedztwie ukończonego przed dwoma laty projektu przy ul. Inflanckiej 20 – Malta Nowa.

Na działce zaprojektowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą garażową i dojazdem od ul. Milczańskiej. Jak mówi Daria Miszczyk, dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A. nowy projekt stanowi odpowiedź na ogromne zainteresowanie klientów właśnie tą lokalizacją. Zrealizowana po sąsiedzku Malta Nowa była sukcesem sprzedażowym dzięki bardzo dobrej lokalizacji i funkcjonalnie zaprojektowanym mieszkaniom. Obecny projekt inwestor starał się jeszcze lepiej dopracować, tak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Prócz architektury niekwestionowanym walorem tej inwestycji będzie ogólnodostępna zieleń parkowo-rekreacyjna zrealizowana na sąsiedniej działce, będącej również własnością UWI Inwestycje. Łącznie to przeszło 1 ha specjalnie zaaranżowanej zieleni, która połączy obydwie inwestycje.
W Malcie Nowej II znajdzie się duży wybór mieszkań o powierzchni od 26 do 81 mkw. Tradycyjnie w przypadku inwestycji tego dewelopera istnieje możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, które mogą mieć nawet 4 i 5 pokoi. Ceny lokali zaczynają się od 6000 za m.kw. Klienci mogą już podpisywać umowy rezerwacyjne.
UWI Inwestycje zaplanowało budynki tak, by każde z mieszkań miało jasną kuchnię i przestronny balkon lub w przypadku lokali parterowych – własny i zagospodarowany ogródek. W podziemiach inwestycji znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi, a do całości łatwy dostęp zapewnią windy obsługujące wszystkie kondygnacje. Inwestor zapewni również pełną infrastrukturę osiedla, w tym ogrodzenie budynków i plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.
Malta Nowa II zaplanowana została na obrzeżach ratajskich osiedli, w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych nad jeziorem Malta w Poznaniu. W pobliżu planowanej inwestycji znajduje się przedszkole, szkoła i przychodnia zdrowia. W niedużej odległości dostępne jest zaplecze handlowe i rozrywkowe w postaci Galerii Malta, M1, IKEA, a także kompleksu kinowego Kinepolis. Dzięki linii tramwajowej – trasie kórnickiej – mieszkańcy inwestycji będą mieli szybki dostęp zarówno do centrum miasta, jak i położonego nieopodal kompleksu handlowego na Franowie.
Planowany termin zakończenia inwestycji to druga połowa 2016 roku.