Trzeci budynek osiedla Słoneczny Stok w Puławach na finiszu

1068
Słoneczny Stok Puławy

Słoneczny Stok Puławy

W nowym budynku przy ulicy Spacerowej w Puławach wkrótce pojawią się pierwsi mieszkańcy. Jeszcze w tym roku do dyspozycji nabywców zostanie oddany trzeci etap inwestycji mieszkaniowej dewelopera CRH ŻAGIEL DOM. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane PUŁAWY.

Osiedle Słoneczny Stok to kompleks czterech 3-piętrowych budynków mieszkalnych. Największym atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja. Budynki graniczą bezpośrednio z kompleksem leśnym, co gwarantuje ciszę i spokój, zaś dostęp do ścisłego centrum miasta zapewnia łatwy dojazd do głównych arterii komunikacyjnych Puław.
W oddawanym do użytku budynku nr 3 dostępne są lokale mieszkalne 2- i 3-pokojowe o metrażach od 44 do 74 m kw. Wszystkie mieszkania posiadają balkon. Ceny oferowanych lokali zawierają się w przedziale od 4.240 do 4.540 zł/m kw. Dla każdego nabywcy dostępne jest miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym lub w indywidualnym garażu.
– Nabywcy mieszkań trzeciego budynku będą mogli odebrać klucze jeszczew tym roku. Wkrótce rozpoczniemy także budowę czwartego, ostatniego budynku osiedla Słoneczny Stok – mówi Jacek Bernach, prezes CRH Żagiel DOM.