Telewizja Deweloperska w największych miastach

1071
deweloperska.tv

deweloperska.tv

 

Telewizja Deweloperska utworzona przez Platformę Deweloperską wchodzi ze swymi prezentacjami do największych aglomeracji Polski.

Telewizja Deweloperska, która wiosną tego roku rozpoczęła prezentację inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu i okolicach, w ciągu następnych miesięcy odwiedziła kolejne aglomeracje w kraju. We wrześniu byliśmy obecni na wszystkich targach mieszkaniowych inaugurujących jesienny sezon wystawienniczy: w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Trójmieście. Przeprowadziliśmy tam około sto wywiadów i prezentacji inwestycji realizowanych na poszczególnych rynkach. Nagrania deweloperska.tv wzbudzały duże zainteresowanie przedstawicieli firm operujących na rynku pierwotnym jako źródło informacji o ich przedsięwzięciach. W październiku odwiedzimy podobne targi w Krakowie.
Oprócz rozmów z deweloperami na antenie telewizji znaleźć można również prezentacje konkretnych inwestycji realizowanych przez nich.
W ciągu najbliższych kilku dni prezentacje targowe trafią do sieci internetowej na platformie www.deweloperska.tv. W Poznaniu są one dostępne także dla odbiorców telewizji kablowej Echo Star. Prowadzimy rozmowy z operatorami innych sieci kablowych.
Podobne rozmowy prowadzone są z operatorami w pozostałych miastach. Najbardziej zaawansowane ustalenia dotyczą Warszawy, ale w ciągu kolejnych miesięcy należy spodziewać się porozumień w pozostałych miastach organizujących targi mieszkań i emisji w tamtejszych kablówkach.
Na wszystkich wymienionych targach dystrybuowane było także ostatnie wydanie Gazety Deweloperskiej Promocje Nieruchomości. Gazeta spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawiających się na targach inwestorów, jak i odwiedzających je gości poszukujących mieszkań.

www.Platforma-Deweloperska.pl