Targi Mieszkań i Domów w Warszawie pełne okazji!

1129
logo tm wiosna 2013 warszawa

logo tm wiosna 2013 warszawa

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości – nie czekaj! Teraz jest najlepsza okazja, aby podjąć decyzję o wyborze nowego lokum. Już 16-17 lutego w hali EXPOXXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie odbędzie się pierwsza w sezonie wiosennym edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl.

 

Wielu wystawców zachęca do odwiedzin własnych stoisk, przygotowując specjalne oferty targowe i duże rabaty, które będą dostępne tylko podczas targowego weekendu.

– Wielu nabywców może wstrzymywać się z zakupem, czekając na wprowadzenie nowego rządowego programu dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”. Niestety już dziś wiemy, że program ten na pewno nie zacznie funkcjonować w 2013 r. Nie wiadomo, czy w ogóle wejdzie w życie, gdyż jego wprowadzenie w proponowanym kształcie mogłoby być zbyt dużym obciążeniem dla finansów publicznych. Kupno mieszkania wiosną tego roku jest dobrym pomysłem nie tylko z powodu akceptowalnego poziomu cen – jeszcze nigdy oferta rynkowa nie była tak bogata. Według szacunków firmy konsultingowej REAS w największych miastach Polski do kupienia są rekordowe 54 tysiące lokali. Jest w czym wybierać. Kupno mieszkania na naszych targach może być strzałem w dziesiątkę także dlatego, że wystawcy jak zawsze deklarują gotowość do negocjacji cenowych i oferują promocje obowiązujące tylko podczas imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Swoją obecność na targach zapowiedziało ponad 100 wystawców, deweloperzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali atrakcyjne propozycje. Między innymi Mak Dom Grupa Deweloperska przygotowała rabaty nawet do 15.000 zł na zakup nieruchomości w wybranej lokalizacji, a firma LW Development oferuje rabaty nawet do 149.000 zł na zakup segmentu w Alei Róż w Pruszkowie. Ponadto rabaty przygotowały m.in. AMA-BUD, ATERVILL, Espais Polska, LW Development, Rogowski Development, Mak Dom Grupa Deweloperska, Pro Urba/ Biuro sprzedaży 19. Dzielnicy, Towarzystwo Budowlane Probud S.A., Walencja Development i wielu innych.

Organizator tradycyjnie przygotował bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Warszawa i okolice, wiosna 2013″, dzięki któremu można zapoznać się ze szczegółową ofertą dostępnych w Warszawie i okolicach inwestycji mieszkaniowych oraz skorzystać z poradnika „Jak kupić mieszkanie”, który pomoże bezproblemowo przejść przez wszystkie etapy zakupu mieszkania. Specjalnie dla zwiedzających opracowano cykl prelekcji przygotowany przez specjalistów lokalnego rynku nieruchomości, prawników i finansistów. W Sektorze Porad serwis urzadzamypodklucz.pl opracował specjalną akcję – Odkryj styl swojego M. Akcja została przygotowana przez ekspertów, którzy na co dzień zajmują się zarówno projektowaniem, jak i realizacją wykończenia mieszkań.

Osoby które zamierzają wybrać się na targi z dziećmi, mogą skorzystać z przygotowanego przez organizatora targów oraz Salę Zabaw Tęcza Skorosze bezpłatnego placu zabaw.

Sponsorami Targów Mieszkań i Domów w Warszawie są firmy Rogowski Development i Pro Urba. Patronat Honorowy objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Miasto Warszawa, Polski Związek Firm Deweloperskich.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów
16-17 lutego 2013 r.
EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
sobota, niedziela, godz. 10.00-17.00