Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl we Wrocławiu

997
targi mieszkań NA Wrocław

targi mieszkań NA Wrocław

Rozpoczyna się czas jesiennych targów mieszkaniowych. Również we Wrocławiu – obok Poznania – 7 i 8 września w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą miejscowego rynku mieszkań i domów.

Czy ceny mieszkań będą dalej spadać? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy ci, który w ciągu najbliższych miesięcy planują mieszkaniowe zakupy. Według wielu ekspertów i analityków rynku nie należy już spodziewać się dalszych spadków cen, a jeżeli już, to nie będą one znaczne. Jeśli więc ktoś planuje tej jesieni mieszkaniowe zakupy, a przede wszystkim skorzystanie z dobrych warunków kredytowania hipotecznego – poszukiwania może rozpocząć na pierwszej w sezonie edycji Targów Mieszkań i Domów we Wrocławiu.
– Kupno mieszkania czy domu już tej jesieni jest dobrym pomysłem nie tylko z powodu akceptowalnego poziomu cen – oferta rynkowa jest bardzo bogata, w największych miastach Polski do kupienia jest aż 48 tysięcy lokali, z czego kilkanaście tysięcy jest gotowych do zamieszkania. Dodatkowo, wskutek całej serii obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej mamy rekordowo tanie kredyty hipoteczne. Dodatkowym impulsem do zakupu może być też chęć zdążenia przed wejściem w życie przepisów znowelizowanej rekomendacji S3 – już od przyszłego roku przy zaciąganiu kredytu wymagany będzie wkład własny w wysokości co najmniej 5 proc. wartości nabywanego lokalu. Kupno mieszkania na naszych targach może być trafną decyzją także dlatego, że wystawcy jak zawsze deklarują gotowość do negocjacji cenowych i oferują promocje obowiązujące tylko podczas imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.
Już 7 i 8 września w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów z Wrocławia i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.
W imprezie weźmie udział ponad 130 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. BNM Male Wilczyce, Budnest, Diamond Properties, Grundwert Polska, Iglica Nieruchomości, Inkom, Mikos-Invest, Pracownia Projektowa Dobre Domy, Quart Development, Świat Nieruchomości- Bracia Juszczak, Town & Country Haus, Triada Dom i wiele innych.
Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych wrocławskich deweloperów – stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Atal, Echo Investment, Kurkowa, Lokum Deweloper, Rafin, Ronson, Stellar, Triada Dom, Vantage i wielu innych. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.
Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Home Broker, Jot-Be, Krzesaj Nieruchomości, Metrohouse&Partnerzy czy Świat Nieruchomości.
Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank Pekao S.A., Credit Agricole, Home Broker, Open Finance, PKO Bank Polski) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.
Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Katalog Targowy – Wrocław i okolice, jesień 2013″. Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym objaśnienie zasad mającego wejść w życie od przyszłego roku programu rządowych dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”.
Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Fabryka Pomysłów i Zabawy przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.
Wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Miasto Wrocław, Polski Związek Firm Deweloperskich.

Partnerem Targów jest firma Lokum Deweloper.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl
Targi Mieszkań i Domów
7-8 września 2013 r.
Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00