Stryker przedłuża umowę najmu w Poleczki Business Park

1188
Stryker Poleczki Business Park

Stryker Poleczki Business Park

Spółka Stryker Polska, należąca do Stryker Corporation – lidera na światowym rynku ortopedycznym i jednej z największych korporacji branży medycznej – przedłużyła umowę najmu prawie 2500 mkw. powierzchni biurowej oraz magazynowo-serwisowej w warszawskim kompleksie Poleczki Business Park.

Umowę zawarto na 6 lat. W procesie renegocjacji warunków umowy najemcę wspierali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.
Poleczki Business Park to jeden z największych wielofunkcyjnych parków biznesowych realizowanych obecnie zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowej. Na działce obejmującej powierzchnię 14 ha powstanie docelowo piętnaście budynków, o powierzchni najmu ok. 210.000 mkw.
Lokalizacja Poleczki Business Park sprzyja prowadzeniu i rozwojowi biznesu – kompleks położony jest w południowej części Warszawy, na zbiegu ulic Hołubcowej i Poleczki, w pobliżu ulicy Puławskiej, południowych obwodnic Warszawy: S2 i S79 oraz Lotniska Chopina. Dodatkowo, dla wygody najemców Poleczki Business Park udostępnia dwie indywidualne linie autobusowe dowożące bezpłatnie pracowników na trasach pomiędzy kompleksem a stacją metra Imielin oraz pomiędzy Poleczki Business Park a Lotniskiem Chopina oraz prywatną stację rowerową Veturilo.