Stara Odra Residence już w sprzedaży

1479
Stara Odra Residence 2

Stara Odra Residence 2

ATAL S.A. wprowadza do sprzedaży kolejną inwestycję we Wrocławiu. Stara Odra Residence to prestiżowy apartamentowiec w zacisznym miejscu Wrocławia. Otoczony zielenią budynek będzie usytuowany w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ul. Na Polance 22.

Dzięki bliskości rzeki to doskonała propozycja dla osób szukających wytchnienia oraz kontaktu z naturą. W siedmiopiętrowym obiekcie znajdzie się 89 mieszkań. Cena za mkw wynosi od 6.500 złotych brutto.
Stara Odra Residence to siedmiopiętrowy budynek mieszkalny, w którym znajdzie się łącznie 89 lokali o powierzchni od 28 do 120 mkw. Są to: studio, 53 mieszkania 2-pokojowe, 20 lokali 3-pokojowych oraz 15 przestronnych apartamentów 4-pokojowych. Apartamenty położone na wyższych kondygnacjach wyposażone zostaną balkony, a do wybranych mieszkań umiejscowionych na pierwszym piętrze dodatkowo przynależeć będą ogródki. Na mieszkańców będzie czekać także ogólnodostępny, imponujący taras widokowy na dachu budynku, a z niego widok na panoramę Wrocławia oraz pobliski żeglugowy kanał Różanka. Mieszkania na piętrach od pierwszego do piątego kosztują 6.500 złotych brutto za mkw, a na ostatnich dwóch kondygnacjach 6.950 złotych brutto za mkw.
ATAL zadbał także o funkcjonalność nowej inwestycji. W celu zapewnienia mieszkańcom wygody, w obu obiektach znajdą się 4 lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Mieszkańcy będą mogli także korzystać z budynku garażu, w którym znajdą się 42 stanowiska. Na terenie inwestycji będzie również 57 dodatkowych miejsc postojowych dla pozostałych aut. Integralnym elementem kompleksu będzie system wewnętrznego monitoringu. Obejmie on wejście na klatkę schodową, a także wjazd do posesji oraz garażu. Dodatkowo osiedle będzie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Architektura Starej Odry Residence naturalnie wkomponuje się w przestrzeń, subtelnie podkreślając spokojny charakter okolicy. Do okładzin elewacji wykorzystana zostanie płytka klinkierowa. Tynk zewnętrzny utrzymany będzie w kolorystyce bieli oraz jasnej szarości. Całość uzupełnią szklane balkony ze stalowymi ocynkowanymi balustradami. Dodatkowo starannie zaaranżowane zostaną tereny zielone, skwery oraz plac zabaw na terenie inwestycji.
Stara Odra Residence przy ul. Na Polance 22 to zaciszne miejsce dla osób szukających spokoju i odpoczynku od tętniącego życiem Wrocławia. Otoczony zielenią, usytuowany w malowniczym dorzeczu Starej Odry teren to znakomita przestrzeń do relaksu, zwłaszcza dla tych, którzy preferują wypoczynek nad wodą. Stara Odra Residence jest doskonale skomunikowana – bliskość mostu Osobowickiego umożliwia szybkie przedostanie się do centrum miasta. Lokalizacja jest również dogodna dla osób korzystających z komunikacji miejskiej.
Rynek wrocławski od zawsze był dla ATAL priorytetowy. Od lipca zeszłego roku utrzymujemy sprzedaż na stałym poziomie powyżej 20 mieszkań miesięcznie, co jest bardzo dobrym wynikiem na konkurencyjnym rynku. Inwestycją Stara Odra Residence oraz kolejnymi, które planujemy jeszcze w tym roku, zamierzamy w niedługim czasie zostać liderem branży we Wrocławiu – powiedział Zbigniew Juroszek, prezes ATAL S.A.
We Wrocławiu ATAL aktualnie realizuje projekt Apartamenty Dyrekcyjna 33. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to początek sierpnia br. Na obecnym etapie sprzedano 98 mieszkań z 222, kolejnych 9 jest zarezerwowanych. Dodatkowo klienci nadal mogą skorzystać z oferty kompleksów Osiedle Mieszczańskie, Apartamenty Agrestowa Aleja, Apartamenty Zielona Etiuda, Zielone Wojszyce, czy osiedla domów o zabudowie szeregowej i bliźniaczej Ville Murano.

Za projekt odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Inwestycja zostanie zakończona w połowie 2015 roku.