Stara Odra Residence II już w sprzedaży

1079
Stara Odra II

Stara Odra II

Można już nabywać mieszkania w drugim etapie Starej Odry Residence we Wrocławiu. Inwestycja spółki ATAL zlokalizowana jest w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ul. Na Polance 22.

Siedmiopiętrowy apartamentowiec, który powstanie w tej części inwestycji, pomieści 90 mieszkań. Cena za mkw. wynosi 6400 złotych brutto oraz 6550 złotych brutto za mieszkania na najwyższych piętrach.
Stara Odra Residence II to nowoczesny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 90 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 35 do 91 mkw. Zróżnicowane układy pokoi od 1 do 4 pozwolą na dowolną aranżację pomieszczeń dostosowaną do indywidualnych preferencji klienta. Wszystkie apartamenty wyposażone zostaną w balkony, a do wybranych mieszkań na drugim piętrze będą przynależeć zielone tarasy. W budynku powstanie garaż, który pomieści 94 samochody. W obiekcie powstaną także 2 lokale handlowo- usługowe.
Stara Odra Residence powstaje dwuetapowo, aby docelowo zaoferować szeroką gamę mieszkań w dwóch spójnych architektonicznie, siedmiopiętrowych budynkach. Oba obiekty będą charakteryzować się nowoczesną architekturą. Do okładzin elewacji wykorzystana zostanie płytka klinkierowa, natomiast wykończenie parteru i ostatnich pięter utrzymane będzie w jasnych barwach. Budynki zostały usytuowane tak, by z jak największej liczby mieszkań roztaczał się widok na rzekę. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z sześciu lokali handlowo–usługowych, które ułatwią załatwienie codziennych potrzeb. Na przyszłych lokatorów czeka również ogólnodostępny taras na dachu budynku pierwszego etapu, z którego roztacza się widok na panoramę Wrocławia. Osiedle będzie ogrodzone, wyposażone w system wewnętrznego monitoringu i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Stara Odra Residence to zaciszne miejsce – otoczony zielenią, usytuowany w dorzeczu Starej Odry teren to znakomita przestrzeń do relaksu. Bliskość Mostu Osobowickiego umożliwia sprawne przedostanie na Nadodrze oraz do centrum miasta. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla będą mogli skorzystać z położonej nieopodal drogi ekspresowej E216 oraz autostradowej obwodnicy Wrocławia dochodzącej do autostrady A4.
Stara Odra Residence to nie pierwsza propozycja ATAL S.A. we Wrocławiu. Obecnie spółka realizuje także nowoczesne osiedle Dmowskiego 19 zlokalizowane na Kępie Mieszczańskiej. Dostępne są również mieszkania w inwestycjach już zakończonych: Agrestowa Aleja Apartamenty, Apartamenty Zielona Etiuda, Dyrekcyjna 33 Apartamenty, Ville Murano, Zielone Wojszyce oraz na obu etapach Osiedla Mieszczańskiego.
Za projekt Starej Odry Residence odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Oddanie do użytkowania pierwszego etapu zaplanowane jest na II kwartał 2015 roku, a drugiego etapu na I kwartał 2017 roku. Budowa Starej Odry II rozpoczęła się we wrześniu 2014 roku.