Sieć brytyjskich sklepów sportowych w DH Supersam

1285
supersam katowice

supersam katowice

SportsDirect.com – brytyjska sieć oferująca sprzęt i odzież sportową – dołączyła do najemców Supersamu. Dwupoziomowy salon o powierzchni blisko 1550 m kw. będzie pierwszym sklepem tej marki w Katowicach.

– Salon SportsDirect to jeden z naszych kluczowych najemców. Nie tylko wzbogaci ofertę Supersamu, ale też wyróżni Centrum na tle pozostałych katowickich obiektów handlowych – mówi Edyta Bobek, dyrektor d.s. wynajmu w Griffin Group.
Sklep zaoferuje dużą gamę odzieży i wyposażenia sportowego takich firm jak Nike, Adidas, Reebok, Umbro, Karrimor, Lonsdale, Dunlop i Slazenger. W asortymencie znajdzie się szeroki wybór butów piłkarskich, butów do biegania, zestawy piłkarskie i specjalistyczne ubrania sportowe.
SportsDirect.com istnieje od 1982 r. Jest nie tylko największym, ale i wiodącym sklepem z wyposażeniem sportowym w Wielkiej Brytanii. Grupa SportDirect.com posiada obecnie 470 sklepów w całej Europie w tym sklepy SportsDirect.com, Field and Trek, Hargreaves Sports, Gilesports i Donnay International. Katowicki salon będzie ósmym sklepem tej sieci w Polsce.
W Supersamie oprócz oferty modowej znajdą się m.in. Centrum Medyczne WellMed, Fitness Pure Jatomi, market Aldi, drogeria Rossmann, salon Empik, artykuły dekoracyjne dla domu i punkty gastronomiczne.
Otwarcie DH Supersam planowane jest na jesień 2015 roku.