Rycerska Bis na ostatniej prostej

1149
Rycerska Bis - budowa 1

Rycerska Bis - budowa 1

Najnowszy etap budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki – Rycerska Bis – wkracza w ostatni etap prac. Poziom zaawansowania projektu przekroczył 90 proc., a dostępnych do kupienia pozostało już tylko 20 z 42 lokali oferowanych przez Nickel Development.

To ostatni moment, żeby kupić je w ramach programu MdM. Zgodnie z oficjalnym komunikatem Banku Gospodarstwa Krajowego, który zarządza programem, środków na ten rok wystarczy jedynie do końca marca.
Rycerska Bis, będąca już dziewiątym etapem rozbudowy jednej z flagowych inwestycji poznańskiego dewelopera, zbliża się wielkimi krokami do finału budowy. Zgodnie z planem nastąpi on w kwietniu tego roku. Budowa jest już w stanie zamkniętym. Wykonawca zajmuje się obecnie wykończeniem wnętrz oraz elewacji budynków.
Wraz z tym etapem budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki powstanie nowy plac zabaw, skierowany tym razem do większych, kilkuletnich dzieci. Znajdą się tam pajęczyny, drabinki i inne urządzenia, na które dzieci mogą się wspinać. Deweloper zdecydował się również na boisko do gry w boule, stół do ping-ponga oraz stoliki z wymalowanymi planszami do gier, żeby dać mieszkańcom możliwość spędzenia wspólnego czasu na świeżym powietrzu oraz integracji.
Projekt realizowany przez rodzinną firmę deweloperską jest odpowiedzią na najważniejsze trendy, które dało się zauważyć na rynku mieszkaniowym w ubiegłym roku. To świadczy o dobrej znajomości realiów i umiejętności przewidywania potrzeb klientów.
Pojemność mieszkań była kluczową sprawą dla naszych nabywców. Poszukują oni jak największej liczby pomieszczeń przy danej powierzchni – podkreśla Agata Olszyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development. – W przypadku Rycerskiej Bis hitem wśród klientów okazały się 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 53 m kw.
Klienci poznańskiego dewelopera docenili również przemyślane układy mieszkań i duże tarasy, które znajdziemy w lokalach na Rycerskiej. To wyraz użyteczności, na którą zwracają uwagę coraz bardziej świadomi nabywcy. Bardzo pożądanym elementem oferty Nickel Development w ramach Rycerskiej Bis jest możliwość zakupu osobnego murowanego garażu.
To rozwiązanie wybierają zwłaszcza te osoby, które oprócz miejsca na samochód potrzebują również przestrzeni do przechowywania – zwraca uwagę Agata Olszyńska. – Obecnie podobne rozwiązania są oferowane bardzo rzadko i widzimy, że dla wielu klientów był to wręcz czynnik decydujący o wyborze mieszkania. Mamy więc dodatkową satysfakcję z tego, że trafiliśmy w gusta i potrzeby klientów – dodaje z uśmiechem.
Rycerska Bis - budowa
Także lokalizacja osiedla jest jego niemałym atutem. Położenie po zachodniej stronie Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła obwodnicy daje mieszkańcom możliwość wyboru dojazdu do miasta. W zależności od natężenia ruchu, mogą oni zjechać z obwodnicy na ul. Głogowską lub wjechać do miasta po Dolnej Wildzie. Alternatywną opcją jest przejazd przez Skórzewo. To istotna przewaga nad przedmieściami umiejscowionymi po północnej i wschodniej stronie Poznania, które są ograniczone tylko do praktycznie jednej drogi: odpowiednio ulicy Obornickiej i trasy katowickiej. Oprócz bliskości obwodnicy Poznania atutem mieszkania w Dąbrówce jest także możliwość dojazdu do miasta pociągiem. Z przystanku kolejowego Palędzie dojedziemy do poznańskiego Dworca Głównego w kilkanaście minut.
Mieszkania dostępne w ramach etapu Rycerska Bis na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w przeważającej większości odpowiadają założeniom programu Mieszkanie dla Młodych. Wszyscy, którzy planują zakup z dofinansowaniem powinni spieszyć się, bowiem zgodnie z komunikatem o stanie środków dostępnych w programie, kończy się budżet na ten rok. Biorąc pod uwagę, że w lutym tempo zapisów w programie znacząco przyspieszyło w porównaniu ze styczniem, należy spodziewać się, że z końcem marca skończy się dostępność takiego dofinansowania.

Pełna oferta mieszkań na stronie internetowej osiedla: www.dabrowki.com. Lokale można rezerwować po kontakcie z biurem sprzedaży dewelopera, które znajduje się w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 110.