Rycerska Bis daleko za półmetkiem budowy

1070
Rycerska Bis - Osiedle Ksieznej Dabrowki

Rycerska Bis - Osiedle Ksieznej Dabrowki

Rycerska Bis – kolejny etap budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki nabiera rozmachu. Właśnie przekroczone zostało 60 proc. zaawansowania prac budowlanych. Sprzedano już 45 proc. lokali w tym etapie osiedla, co potwierdza trafność długoletniej wizji dewelopera, dotyczącej rozwoju w jednym z najatrakcyjniejszych poznańskich przedmieść.

Nickel Development – poznańska firma rodzinna, która realizuje inwestycję – jest pewna, że rok na budowie Rycerskiej Bis będzie zakończony sukcesem, realizacją planowanych założeń. W tej chwili na osiedlu budowanym w podpoznańskiej Dąbrówce kończy się montaż stolarki okiennej, co oznacza, że wkrótce budynki będą już w stanie surowym zamkniętym i rozpoczną się prace we wnętrzach.
To już dziewiąty etap inwestycji na przedmieściu Poznania. Firma Nickel Development rozbudowuje Osiedle Księżnej Dąbrówki już 15 lat. W tym czasie na osiedlu powstało łącznie 600 mieszkań i domów o różnej powierzchni i zróżnicowanym standardzie. Począwszy od dużych mieszkań w eleganckich willach przy ul. Kolejowej i ul. Zamkowej, a kończąc na domach w zabudowie szeregowej w ramach najnowszego z ukończonych etapów, czyli Książęcej. Choć intuicja podpowiada, że domy na przedmieściu to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, wśród mieszkańców Osiedla Księżnej Dąbrówki znajdziemy również pary i singli. A to z kolei zasługa zróżnicowanego metrażu mieszkań – znajdziemy tam nawet małe 47-metrowe lokale. Coraz lepsza integracja Dąbrówki z aglomeracją Poznania i dobre skomunikowanie z miastem sprawiają, że praktycznie każdy może tam znaleźć miejsce dla siebie.
Na przestrzeni lat poznański deweloper zaangażował się w rozbudowę nie tylko osiedla, ale również infrastruktury, która służy wszystkim mieszkańcom Dąbrówki. Kwota przeznaczona przez Nickel Development na rzecz gminnych inwestycji to blisko 3 mln zł, z czego duża część stanowił wkład w budowę oczyszczalni ścieków.
Dąbrówka jest jednym z najlepiej położonych przedmieść Poznania. Dysponuje węzłem dojazdowym do zachodniej obwodnicy, która z kolei daje dostęp zarówno do autostrady A2, jak również do trasy S11. Dodatkowym atutem mieszkania w Dąbrówce jest możliwość dojazdu do miasta pociągiem – dzięki przystankowi kolejowemu Palędzie, z którego dojedziemy do poznańskiego Dworca Głównego w kilkanaście minut.
Z okazji nadchodzących świąt i Nowego Roku firma Nickel Development przygotowała specjalną ofertę na 2-pokojowe mieszkania budowane właśnie w ramach etapu Rycerska Bis. Obejmuje ona pięć 47-metrowych lokali, w których obniżona została cena za m kw. z 4900 lub 4800 zł do kwoty 4700 zł. To wygodne mieszkania, w których znajdziemy 22-metrowy salon z aneksem kuchennym oraz przestronną sypialnię. Godne uwagi są również dwa tarasy – po obu stronach mieszkania.
Tych, którzy potrzebują więcej czasu do namysłu z pewnością ucieszy informacja, że oferta będzie obowiązywać do połowy stycznia. Szczegóły promocji na stronie internetowej osiedla: dabrowki.com