Rusza sprzedaż mieszkań II etapu Bagry Park w Krakowie

1157
Bagry Park II 2

Bagry Park II 2

Oferta mieszkań w krakowskich inwestycjach ATAL S.A. powiększyła się o lokale powstające w drugim etapie inwestycji Bagry Park. Lider krakowskiego rynku deweloperskiego wprowadził do sprzedaży 233 mieszkania.

Nowoczesne osiedle znajduje się przy ulicy Bagrowej, w dzielnicy Podgórze. Nowoczesne i kameralne budynki powstaną w malowniczym sąsiedztwie zalewu Bagry, który będzie oazą spokoju i wytchnienia dla przyszłych lokatorów. Cena za mkw. wynosi 6200 złotych brutto, a za mieszkania powyżej 75 mkw. – 6000 złotych brutto.
W drugim etapie inwestycji powstanie 11 budynków, w których znajdą się 233 mieszkania. Szeroka gama lokali o zróżnicowanych metrażach od 38,3 do 104,37 mkw. i układach od 2- do 5- pokoi sprawi, że mieszkania będą funkcjonalne i dostosowane do potrzeb przyszłych lokatorów. Dla wszystkich lokali zaprojektowano balkon lub taras. Do sprzedaży trafiło także 195 miejsc garażowych oraz 97 dodatkowych miejsc postojowych zewnętrznych. W budynkach powstaną też komórki lokatorskie.
Bagry Park to jedna z największych inwestycji ATAL S.A. w Krakowie. Osiedle docelowo zostanie zrealizowane w trzech etapach. Projekt zakłada wykorzystanie nowoczesnych i estetycznych materiałów wysokiej jakości. Elewacja budynków, pokryta tynkiem w odcieniach szarości, wzbogacona zostanie klinkierem oraz drewnem. Nowoczesnego charakteru obiektom nadadzą przestronne tarasy wyposażone w szklane balustrady.
Inwestor przywiązuje też wagę do zagospodarowanie terenu. Dla rodzin z dziećmi przewidziano dwa place zabaw. Pomiędzy budynkami zostaną postawione altany ogrodowe, a dla miłośników sportu zaprojektowano boisko do piłki siatkowej. Teren całego osiedla zostanie ogrodzony, wyposażony w sieć dróg wewnętrznych, a także odpowiednio oświetlony. Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Bagry Park powstaje w Podgórzu, na terenie szybko rozwijającego się Płaszowa. Rozległe tereny rekreacyjne zalewu Bagry, oddalone zaledwie kilka minut od inwestycji, będą miejscem do odpoczynku i aktywnego spędzania czasu wolnego. Natomiast bliskość placówek oświatowych oraz dużych sklepów ułatwi przyszłym lokatorom zaspokajanie codziennych potrzeb. Osiedle będzie także dobrze skomunikowane z pozostałymi rejonami miasta, m.in. dzięki usytuowanej niedaleko pętli Mały Płaszów.
Pierwszy etap Bagry Park, w którym są 222 mieszkania, został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców Krakowa. Wprowadzając kolejny etap osiedla do sprzedaży znacznie zwiększamy ofertę dostępnych mieszkań, a tym samym w dłuższej perspektywie umacniamy pozycję lidera krakowskiego rynku nieruchomości. To rynek dla nas priorytetowy i dlatego planujemy na nim kolejne inwestycje – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL S.A.
W aktualnej krakowskiej ofercie ATAL S.A. oprócz osiedla Bagry Park znajduje się 6 innych osiedli. W trakcie budowy są prestiżowe Bronowice Residence IV oraz Bronowice Residence Domy, a także nowoczesne City Towers Czyżyny II. Mieszkania można nabywać również w inwestycjach, które dostały już pozwolenie na użytkowanie – City Towers Czyżyny I, na zlokalizowanym w spokojnej okolicy osiedlu Lindego Park Bronowice oraz w prestiżowej inwestycji Nadwiślańska 11 Apartamenty tuż obok Bulwarów Wiślanych.
Zakończenie pierwszego etapu Bagry Park planowane jest na II kwartał 2016 roku, a II etapu na II kwartał 2017. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Ar-De Studio.