Rusza realizacja II etapu Osiedla Jarzębinowego

1063
Jarzębinowe Echo Łódź 2

Jarzębinowe Echo Łódź 2

Spółka Echo Investment rozpoczyna realizację II etapu Osiedla Jarzębinowego w Łodzi. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RE-BAU.

W ramach II etapu Osiedla Jarzębinowego powstanie sześciopiętrowy budynek, w którym znajdzie się 97 mieszkań o powierzchniach od 32 do 113 mkw. Realizacja inwestycji rozpocznie się pod koniec marca br. Zakończenie zaplanowano w sierpniu 2015 roku. Wartość umowy pomiędzy inwestorem i wykonawcą to blisko 15,5 mln zł.
Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane jest na Bałutach, przy ul. Okopowej. W ramach I etapu spółka Echo Investment zrealizowała 120 mieszkań o pow. od 32 do 87 mkw. zlokalizowanych w dwóch budynkach. Wysoki standard wykonania i szeroka oferta spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Obecnie dostępne są jeszcze gotowe mieszkania, oddane do użytku w ramach tej części inwestycji.
Mieszkania na parterze budynku II etapu posiadać będą tarasy z ogródkami, lokale na wyższych piętrach – balkony, a te na najwyższej kondygnacji przestronne tarasy. Na parterze zaprojektowano również lokale usługowe. Pod budynkiem znajdzie się parking podziemny, w którym oprócz miejsc postojowych zaprojektowano komórki lokatorskie. Kierowcy będą mogli również korzystać z miejsc na parkingu naziemnym. Budynek zostanie wyposażony w ciche i nowoczesne windy, które będą obsługiwać wszystkie kondygnacje, łącznie z parkingiem podziemnym. W projekcie przewidziano także dziedziniec z placem zabaw dla dzieci i starannie urządzoną zielenią.
Osiedle Jarzębinowe to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać nowocześnie w spokojnej okolicy. Wokół dominuje kameralna zabudowa o bardzo przyjaznym charakterze. W okolicy znajdziemy wiele obiektów użyteczności publicznej oraz rozbudowaną sieć szkół i przedszkoli.